Дженніфер Еністон закликала допомогти українкам

09.03.2022

Американська акторка Дженніфер Еністон 8 березня привітала українок, які сьогодні боронять свою країну, і закликала всіх охочих допомогти жінкам через кілька фондів.

Про це йдеться у її Instagram.

«Думаючи про жінок і дівчат в Україні та світі, які сьогодні героїчно борються за свою країну і народ — як воїни, як матері, як організаторки, як опікунки біженців, як протестувальниці, як журналістки… Для цих жінок, що ризикують життям в Україні та в сусідніх країнах: ти неймовірна, і весь світ за тебе», — написала вона.

Акторка розмістила у дописі посилання на фонди, які допомогають українкам та закликала пожертвувати кошти у ці фонди.

  • «Повернись живим» — київська організація, куди можна пожертвувати кошти чи надати безпосередню підтримку українським воїна найнеобхіднішими продуктами чи припасами.
  • World Central Kitchen — організація, яка займається забезпеченням їжею (насамперед жінок та дітей) в Україні, а також надає харчування таборам біженців у сусідніх країнах, таких як Польща та Румунія.
  • CARE — зосереджена на підтримці жінок та сімей, забезпечуючи їх харчуванням та гігієнічними наборами.
  • Червоний Хрест України — допомогає з житлом та меддопомогою сім’ям, які залишилися в Україні.

Раніше письменниця та авторка Гаррі Поттера Джоан Роулінг заявила, що передасть 1 млн фунтів стерлінгів ($1,3 млн) на допомогу українським дітям, що постраждали від війни, яку в Україні розв’язала Росія.

А модель Джіджі Хадід повідомила, що пожертвує Україні свої заробітки, які заробила під час місяця моди, який проходив, зокрема, у Нью-Йорку, Мілані та Парижі.