Eco Friendly: 7 речей, які варто використовувати замість пластику

Відмова від пластику може принести комфорт та задоволення. Якщо поглянути на цей процес як на мистецтво та оточити себе тільки екоречами, звичка використовувати зайвий пластик легко відійде у минуле. Тож пропонуємо вашій увазі сім не пластиковых речей, які зроблять життя якіснішим.

Звільніть простір для себе, обираючи багаторазові та біорозкладні предмети побуту. Адже така кількість зайвих речей призводить до накопичення стресу і завдає людині шкоди не менше, ніж китам у океані.

«Люди мають замислюватись, замінюючи пластик. Адже це не вирішує головну задачу:“яким чином зменшити споживання? Гармонія полягає, скоріше, у тому, щоб використовувати речі за призначенням. Краще віддати перевагу матеріалам, яких у природі є надлишок, і речам, що не потребують багато енергії для виробництва. У цьому сенсі японський мінімалізм є чудовим прикладом балансу між екологічністю та задоволенням потреб», — прокоментувала екодіячка, та очільниця коммунікацій Yes Straws Олеся Вершигора.

Топ-7 екозамінників пластику

1. Ланчбокс. Просто купіть надійний із нержавіючої сталі. Служить безкінечно, виглядає краще. Можна залишити у спадок онукам.

2. Торбинки. Використовуйте бавовняні будь-якої конфігурації: авоськи, рюкзаки, торбинки, сумки — багаторазові та стильні.

3. Скляна тара. Будь-що пластикове — контейнери для їжі, стакани, посуд для спецій та круп — має аналоги із витривкого скла.

4. Щітки. Зубні щітки бувають бамбуковими, так само як і щітки та губки для посуду, губки для тіла та навіть розчіска може бути з натуральним ворсом.

5. Бритви. Оберіть багаторазову металеву, що лягає у руку відчуттям дорогого предмету та служить довго.

6. Серветки. Довгі кілометри поліетиленової обгортки варто замінити серветками з бавовни, легко прати.

7. Соломинки. Це мають бути тільки чудові соломинки зі стебла очерету та жита, що не завдають шкоду екології і з давніх-давен використовуються людством.

— Читайте також: Справжня отрута: Яка упаковка шкодить продуктам харчування та чим її замінити