Ексдепутатка шведського парламенту підписала контракт із ЗСУ: подробиці

24.04.2023

Колишня депутатка шведського парламенту Керолін Норденґріп від партії «Шведські демократи» підписала контракт та стала до лав ЗСУ.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Ексдепутатка шведського парламенту Керолін Норденґріп підписала контракт зі Збройними силами України та служитиме у 47-й окремій механізованій бригаді «Маґура».

Читайте також: Британську кіберспецслужбу вперше очолить жінка

«Для мене все почалось ще у Риксдаґу на зустрічі, на 2-й день після початку повномасштабної війни. Ваш посол був у Швеції, він розповідав нам, яка ситуація в Україні. І я так добре пам’ятаю момент, коли опустила очі, подивилась на свій недешевий костюм і подумала: «Що я тут роблю? (у шведському парламенті. — Ред.) Я ж військова!», і буквально через тиждень я вже була в Україні», — додає Керолін.

Читайте також: Вперше на Місяць полетить жінка — NASA

Наразі ексдепутатка пройшла перевірки та відбір до лав українського війська, і вже працює інструкторкою для новобранців у 47 ОМБр «Маґура». Керолін готується до відправлення на передову.

Читайте також: Прем’єр-міністеркою Естонії знову стала жінка: подробиці

«У цій бригаді служить ще один швед. Я приїхала до них, пройшла випробувальний період, і за кілька місяців вони сказали, що задоволені моєю роботою та хочуть залишити мене тренером навчального підрозділу. І мені дуже подобається працювати з ними, це чудова бригада. Я у піхоті. Я стрілець. Цим я займалася і у шведській армії», — додала вона.