EQ & IQ: 5 ігор для маленьких інтелектуалів

Кращі геймплеї за версією Apple

30.01.2018

Пропонуємо вашій увазі додатки, які Apple визнала найкращими у 2017 році, й поки що вони тримають першість серед інших. Це ігри, які навчать дітей логічно мислити, тренуватимуть пам’ять — зорову та асоціативну, — а також прокачають емоційний інтелект, зокрема емпатію. І ще один приємний бонус — додатки мають й Android-версії.

Splitter Critters

Ваше завдання — досліджувати невідому планету та виловлювати її таємничих мешканців, щоб потім доставити їх на Землю за допомогою вашого космічного корабля. Але майте на увазі, що вам будуть перешкоджати ландшафт, а також злюки-тваринки, які не хочуть відпускати своїх побратимів. Завантажити додаток за $2.99 можна з itunes.apple.com, або на play.google.com.

Hidden Folks

Ця гра навчить бути уважним до деталей, добре запам’ятовувати образи та керуватися логікою. Хоча вона монохромна, але неймовірно цікава, завдяки стильній анімації та оригінальному озвучуванню. Отже гравцеві доведеться шукати чоловічків, які ховаються серед лісів, полів та густо населених міст. Спробуйте відшукати! Щоб завантажити гру на iOS-пристрої, доведеться заплатити $2,99, а на Android-пристрої — 109,99 грн.

Micropolis!

Будівельний симулятор навчить мислити, як архітектор та інженер. Гра має інтуїтивно зрозуміле меню, різні рівні проходження гри з огляду на вік гравця. Разом із Micropolis! ви станете не лише головним забудовником, а й мером, тому що, чим більше будинків зведете, тим більше у них проживатиме людей. Гру адаптовано до всіх пристроїв iOS, навіть до Apple Watch. Завантажити її можна безкоштовно з itunes.apple.com.

Framed 2

Продукт незалежного розробника із Австралії LoveShack Entertainment було визнано найкращим у 2017 році. Мова йде про продовження гри-головоломки Framed 2. Геймплей вона має наступний: ви є учасником детективної історії у стилі нуар, отже, щоб знайти таємничий корабель, який привіз дорогоцінний вантаж до однієї екзотичної країни, вам необхідно буде змінювати порядок дій, завдяки переміщенню частин коміксу-пазлу. Але будьте обережними, бо якщо прорахуєтеся, то отримаєте несподівану розв’язку. До речі, кінцівок історії може бути декілька. Гра тренує логіку, а також зорову пам’ять. Завантажити її, заплативши $4.99, можна на itunes.apple.com, або на play.google.com за 135 грн. Гру адаптовано до iPhone, iPad та iPod Touch з iOS 9.0 і вище та до Android-пристроїв.

Old Man’s Journey

Чи розповідали ви своїм дітям, як ваші батьки зустрілися, покохали один одного і утворили сім’ю, втіхою якої тепер є ваші власні малюки? Такі історії завжди заворожують та надихають. І у нас у добірці така є. Це гра-подорож довжиною у життя одного яхтсмена, який стикався із викликами, підкорював океани та покохав прекрасну жінку, а потім пережив її втрату. Гра навчить співчувати та цінувати близьких людей, а також вона має цікаві сюжетні лінії, які сподобаються справжнім логікам. Завантажити гру можна з itunes.apple.com, коштує вона $4.99. Є також і версія для Android-пристроїв — на play.google.com (коштує 130 грн).

— Читайте також: Arts & Culture: 6 додатків для закоханих у мистецтво