Естетика 80-х: український бренд VISHNI представляє колаборацію із Олею Поляковою

30.05.2024

VISHNI — український бренд повсякденного одягу, з яким ти завжди у центрі уваги, представляє дроп, створений у колаборації зі співачкою Олею Поляковою. 

Результатом спільної праці команди бренду з артисткою стала колекція, що уособлює капсульний гардероб, де кожна річ вдало поєднується з іншою та актуальна чи не на всі випадки життя — від занять спортом до креативного брейншторму із колегами. В основі колекції — естетика 1980-х, поєднана з актуальними трендами. 

Читайте також: Новий скандал: Оля Полякова подає до суду на українське ЗМІ через бодішеймінг доньки

Дизайн-команда VISHNI на чолі з Олею Поляковою та креативним директором бренду, створила образи, покликані підкреслити та розкрити усю красу жіночого тіла. 

До колекції увійшли подвійні майки, худі та кроп-топи із декольте та шнурівкою, що вже стали візитівкою бренду. 

“Ми обрали Олю Полякову, бо вона є справжнім уособленням сучасної української жінки —  весела та енергійна, кмітлива та іронічна, успішна у кар’єрі, любляча мама та господарка, встигає приділити час кожній зі сфер свого життя. Така жінка легко впорається з будь-якою повсякденною задачею — від успішного проведення наради до походу у спортзал чи на зустріч з подругами. Саме шаленим ритмом життя такої жінки ми надихались, коли створювали колекцію з Олею — в ній гармонійно поєднуються офісні образи, акцентні речі та спорт-шик” — наголошує команда бренду VISHNI.

Натхненна провідними трендами сезону, команда прикрасила майки принтом зі стрічками пісень співачки. Бренд залишився вірним високому стандарту якості, адже всі речі виготовлено з натуральних матеріалів — бавовни, котону і віскози. Відтак в колекції можна знайти не лише речі, які стануть якісною базою, а і яскраві акцентні доповнення, що зроблять повсякденний лук довершеним. Нова колекція вже доступна онлайн на сайті бренду.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram