Український бренд Atelier Handmade показав вишуканість у новій колекції лляного одягу: фото

29.05.2024

Український бренд Atelier Handmade продовжує вивчати льон і його властивості з усіх сторін. Для засновниці бренду Анастасії Єршової льон давно вже не просто модний матеріал, а цілий всесвіт, що заслуговує на ще більшу увагу.

“Для мене льон ніколи не був скороминущим трендом. В Atelier Handmade ми вже багато років з ним працюємо, бо саме льон – це перший крок до формування екологічного підходу при формуванні гардеробу. Не всі знають, але льон дуже елегантно старішає, з кожним разом стає м’якшим і податливішим, дарує максимальну свободу руху і дає нашій шкірі дихати, – розповідає Анастасія Єршова. – Ще дуже важливо в яких умовах вирощується волокно, переробляється у тканину, а згодом перетворюється на одяг. Кожен виріб Atelier Handmade створюється вручну нашими майстринями і доповнено ручною вишивкою «loved» саме для того, щоб власниця відчувала унікальність та турботу з якою ми створюємо одяг для неї. Я впевнена, що наш продукт не тільки не шкодить екосистемі, але є ще й корисний для людей. Ми навмисно постійно не змінюємо дизайн, щоб не формувати швидкоплинні тренд, але залюбки додаємо нові кольори, на які надихає нас природа. Замість трендів нам важливо вкладати у кожний виріб головний меседж, що має надихати кожну людину на благополуччя як себе так і всесвіту”.

Читайте також: Український бренд IWOMAN презентував нову круїзну колекцію, натхненну літнім відпочинком: фото

Окремий напрямок роботи Atelier Handmade – вивчення цілющих властивостей льону, який відомий своєю зносостійкістю і міцністю, гігроскопічністю та повітропроникністю, екологічністю й антисептичними властивостями. Крім того, льон сприяє більш інтенсивному кровообігу, стимулюванню організму і зменшенню його стомлюваності. Лляний одяг дійсно допомагає відновити імунну систему і навіть оберігає людину від неврозів та тривожності, що сьогодні особливо актуально.

Цю ідею повного єднання із собою та природою підтримує і дизайн нової колекції – позачасові силуети, які не втрачають своєї актуальності, і не хімічне фарбування. Бренду важливо показати, що одяг – це наше продовження та ще один зв’язок із живим світом навколо.

Так, в новій колекції Atelier Handmade можна знайти фірмові сорочки з тендітною вишивкою рішельє, яка створюється в київському ательє марки, елегантні штани-палаццо, сукні з відкритою спиною та розслаблені сети з туніками. Серед нових кольорів – натуральний світло-сірий та ніжно-рожевий, в яких поєднується природна м’якість та відчуття безтурботності, так потрібне нам всім сьогодні.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram