Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Чтение комиксов о Муми-троллях от издательства «Основы»

Декабрь 19, 2015 @ 13:00 | 60 грн

У День святого Миколая 19-го грудня о 13.00 у зоні майстер-класів у рамках Різдвяного Арсеналу відбудуться читання для дітей коміксів Туве Янсон «Джунглі в Долині Мумі-Тролів» від видавництва «Основи».

Комікс «Джунглі в Долині Мумі-Тролів» — історія про те, як до берега прибило скриню з тропічним насінням. Мумі-мама його висіяла, й долину Мумі-тролів заполонили густі тропічні хащі. На додачу Мара звільнила із зоопарку екзотичних звірів — тож перед Мумі-тролями постали одразу два нагальні питання: по-перше, що робити з цим цирком? по-друге, чи родичі їм бегемоти?

«Джунглі в Долині Мумі-Тролів» — пригодницька казкова історія, що буде цікавою для усієї родини.Дивовижний світ, у якому живуть казкові герої, культова фінська авторка Туве Янсон вигадала під час Другої світової війни. Її спроектована реальність виявилася рятівною. Із 1954 року, коли лондонська газета Evening News вперше опублікувала авторські комікси Туве Янссон, їх прочитало понад 20 мільйонів людей. У видавництві «Основи» комікси вперше вийдуть українською.

Всі діти отримають солодкий подарунок. Безкоштовний вхід для дітей до 6 років та за наявності посвідчення: інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасників АТО.

Дата
Декабрь 19, 2015
Время:
13:00
Стоимость:
60 грн
Категория мероприятия:

Место проведения

Мыстецкий Арсенал
Телефон:
(044) 288-52-25
ул. Лаврская, 10-12 Киев, Украина
Карта Google
Вебсайт:
artarsenal.in.ua