Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Фотовиставка соціального мультимедійного проекту «Переможці»

20 апреля, 2017 @ 08:00 - 30 апреля, 2017 @ 18:00 | безкоштовно

«Переможці» — це соціальний мультимедійний проект ТСН та журналу VIVA!, що розповідає дивовижні історії життя людей які втратили частини тіла, але не втратили сили духу.

Цього року ми презентуємо новий проект, героями якого стали паралімпійці та ветерани АТО з протезами і на візках, які мають необмежені можливості, тренують тіло, гідно пройшли через випробування, ставлять перед собою великі цілі у мирному житті. Власним прикладом вони надихають інших не здаватися.

Презентація проекту відбудеться 19 квітня. А вже з наступного дня, 20 квітня ви матимете змогу побачити неймовірні світлини героїв проекту, авторами яких є Олександр Мордерер та Тетяна Рубльова.

Вхід вільний.

На виставці також буде презентовано другий благодійний випуск журналу VIVA!Переможці, що розповідає історії життя героїв проекту. Всі кошти від продажу видання будуть спрямовані на благодійні цілі проекту — психофізіологічну реабілітацію ветеранів АТО та розвиток спортивного протезування в Україні.

Ви матимете змогу першими придбати реглани “Переможці”, які спеціально для проекту розробив український дизайнер Андре Тан. Вартість — 1699 гривень. Кошти від продажу будуть спрямовані на благодійні цілі проекту.

Начало:
20 апреля, 2017 08:00
Окончание:
30 апреля, 2017 18:00
Стоимость:
безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

НСК "Олімпійський"
вул. Велика Василькiвська, 55 Киев, Украина
Карта Google

Организатор

ТСН
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/1489053094460574/