Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

TEDxKyivWomen 2019: Bold+Brilliant

7 декабря, 2019 @ 09:00 - 16:30 | 1000-2000

TEDxKyivWomen 2019: Сміливі+виняткові!

Вони не бояться викликів. Вони не зупиняються після невдач. Вони часто діють не завдяки, а всупереч. Вони 一 сміливі та виняткові натхненниці й натхненники. Вони 一 це кожна та кожний із нас!

Вже 7 грудня ми зберемося заради ідей, що варті поширення від українських спікерок, та одними з перших почуємо трансляцію виступів цьогорічної глобальної конференції TEDWomen, що проходитиме в Каліфорнії.

Подія у форматі TEDxWomen охоплює не лише тему гендерної рівності. Ви почуєте виступи інноваторок, які сміливо кидають виклик найактуальнішим проблемам сучасності в абсолютно різних сферах, діляться своїми досягненнями та мотивують своїми прикладами до нових звершень.

#TEDxKyivWomen2019 — це:

🔹найсвіжіші ідеї варті поширення: захоплюючі виступи українських спікерок офлайн та трансляція глобального TEDWomen з Каліфорнії,
🔹платформа для знайомств, обміну думками, відкриттів та колаборації,
🔹місце натхнення та місце вільне від стереотипів, адже всі ми маємо право реалізовувати власний потенціал та бути ким захочемо.

Серед спікерів:
Olya Makar — координаторка руху «Молодь за мир» в Україні. Ольга більше десяти років допомагає безпритульним. Навіть у такій справі, як допомога безпритульним, вистачає стереотипів. Наприклад, що допомагати бідним ─ суто жіноча справа, і чоловікам тут не місце. Або що чоловіки не можуть просити про допомогу чи виглядати слабкими. Якось бездомна, почувши, що Ольга збирається одружитися запитала: «То ти більше не будеш до нас приходити?», ─ у цій фразі цілий букет традиційних уявлень про ролі жінок та чоловіків, та про сімейне життя.

Maryna Khromykh — громадська діячка та учасниця ініціативи Хто замовив Катю Гандзюк? Вона розбудовує згуртованість в суспільстві та бореться з байдужістю щодо суспільно значимих питань.

Ірина Славінська — засновниця ДонорUA та керівниця відділу донорства та безпеки крові у Центрі громадського здоров’я України. Її діяльність спрямована на популяризацію безоплатного і добровільного донорства в Україні.

Запрошуємо усіх надихатися досягненнями жінок та дівчат з усього світу і генерувати ідеї для подолання викликів сьогодення!

Квитки тут.

Дата
7 декабря, 2019
Время:
09:00 - 16:30
Стоимость:
1000-2000
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

FEDORIV Hub
вул. Велика Васильківська, 5 Київ, Украина
Карта Google