Everyone is an artist: 7 додатків для розвитку творчості

Малюємо, розфарбовуємо, робимо колажі

Навчитися малювати, робити скетчі із фото та модні луки-колажі допоможуть мобільні додатки із нашої добірки. До речі, деякі з них отримали визнання експертів та любов користувачів у 2017 році.

Bloom — Coloring Book

Цей додаток являє собою розмальовку із палітрою більше ніж 100 кольорів та ескізами, виконаними у різних художніх стилях. Ваша задача — розфарбувати готові ескізи за своїм смаком. Щодня вам пропонуватимуться нові шаблони для створення шедеврів. Програма працює автономно, дозволяє роздрукувати розфарбовані файли, має безкоштовну та платні прокачані версії — Bloom Pro за $1,99, Colorize Pro за $2,99 та Bloom Pro за $2.99. Завантажити можна з itunes.apple.com.

Coloring Book 2018

Аналогічна розмальовка для пристроїв Android має більше ніж 63 тис. скачувань, а це говорить про якість продукту. Щоправда, деякі користувачі жалілися на рекламу. Але тоді програма не була б безкоштовною. Отже, доведеться змиритися із цією невеличкою вадою. Завантажити утиліту можна на play.google.com.

PicsArt Color

Додаток визнано одним із найкращих у 2017 році. Він має безліч інструментів для малювання — пензлі, олівці, фломастери, фарби, гумки, можливість створювати палітру, міксуючи кольори. ви зможете малювати у будь-якому стилі — від чіткої графіки до ніжної акварелі. Завантажити можна безкоштовно з itunes.apple.com.

Prêt-à-Template

А цю програму оцінять фешн-блогери, дизайнери та стилісти. Вона дозволяє створювати скетчі модних луків, додаючи фото із інтернету, або малюючи власні ескізи. Додаток має багато шаблонів людських фігур, одягу та аксесуарів. Отже, зможете розвинути свій смак та опанувати мистецтво моди й стилю. На itunes.apple.com утиліта є безкоштовною.

Tayasui Sketches

Зробити із фотознімку ілюстрацію — простіше не придумаєш, якщо у вас на телефоні є цей додаток. Просто завантажуєте знімок та розмальовуєте його. Також програма має набір інструментів для малювання, палітру кольорів та шаблони. На itunes.apple.com утиліту можна завантажити безкоштовно.

Lake: Coloring Books

Програма є переможцем 2017 року у номінації Apple design Award. Це дуже красива та фукнціональна електронна розмальовка, яка допоможе весело провести час й вдосконалити вашу художню майстерність. Завантажити її можна з itunes.apple.com.

Autodesk SketchBook

Програма для Android-пристроїв навчить азам малювання тих, хто бажає бути художником, або ж стане у нагоді професіоналам. Вона має широкий інструментарій, можливість малювати симетрично, можливість продивитися відеоуроки із малювання, зберігати та ділитися у соцмережах щойно створеними шедеврами. Завантажити безкоштовно можна на play.google.com.

— Читайте також: Готуємось до ЗНО: 12 корисних ресурсів