Facebook протистоятиме мові ненависті

Компанія надасть дані користувачів, які підозрюються у використанні мови ненависті, на вимогу французьких суддів

Компанія Facebook надасть дані користувачів, які підозрюються у використанні мови ненависті. Ці данні будуть використані як докази у справах, пов’язаних з терористичними актами та насильницькими діями у Франції. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на Reuters.

Наразі соціальна мережа Facebook співпрацює з французьким правосуддям у справах, пов’язаних з терористичними актами та насильницькими діями, передаючи IP-адреси та інші ідентифікаційні дані підозрюваних осіб французьким суддям, які офіційно затребували цього.

Після зустрічі, яка відбулася між керівником із глобальних справ Facebook Ніком Клегом та міністром закордонних справ Франції Седріком О минулого тижня, компанія розширила цю співпрацю на сферу висловлювання ненависті онлайн.

«Це важлива подія, це означає, що судовий процес зможе працювати нормально. Вони роблять це лише для Франції», — прокоментував голова МЗС Франції в інтерв’ю Reuters.

Зазначимо, що з моменту призначення на посаду міністра закордонних справ Франції у березні, Седрік О зробив боротьбу з мовою ненависті в Інтернеті одним із ключових пріоритетів.

Раніше повідомлялося, що компанія Facebook додала Україну та Канаду до списку країн і територій, де політична реклама ретельно перевіряється. Аналогічний процес буде запущений в Сінгапурі та Аргентині протягом наступних місяців.

Джерело: УНІАН, Reuters

— Читайте також: Два роки тюрми за порнопомсту: У Британії почали діяти нові закони