«Фемінізм — це жіночий егоїзм»! Олег Скрипка вважає, що у світі панує «погане виховання жінок»: деталі

17.08.2023

Український співак Олег Скрипка у подкасті STAND UP BATTLE з Вадимом Дзюньком та Олегом Лузановим розкритикував фемінізм та розповів, що думає про українських та європейських жінок.

«Французи з нами одружуються, тому що ми душевні і ми пластичні. Ми дуже комфортні у спілкуванні. З нами дуже приємно і зручно спарюватися, з українцями. От є чотири групи крові, а є якась група крові донорська. І ми донори. Ми культурні донори і генетичні», — сказав Скрипка.

Читайте також: Іво Бобул судитиметься із журналісткою через скандальне інтерв’ю: подробиці

За словами співака, українські жінки відрізняються від європейських хазяйновитістю та повагою до чоловіків.

«Українські жінки — вони хазяйновиті й вони сексуальні, розумні. Вони як менеджери, вдома роблять затишок і шанують чоловіків, у нас є така штука. А європейські жінки — вони феміністичні, а фемінізм — це є жіночий егоїзм. Насправді є певна ієрархія, є самоповага і повага до партнера. Фемінізм, дійсно, є там самоповага у жінок до себе, а немає поваги до чоловіка. І воно насаджується в нашу культуру. Ми це втрачаємо, але, на щастя, не до кінця», — додав він.

Читайте також: Відео з обезголовленням українських воїнів: українська волонтерка зробила скандальну заяву

Скрипка також вважає, що у світі панує «погане виховання жінок»:

«В Україні ці “інстасамки” — це просто погане виховання жінок, вони просто невиховані, але не всі. Знову ж таки та “золота жінка” там є на дні, її треба дістати і сказати: “Українська жінка є оце”», — наголосив артист.

Читайте також: Дискримінація, сексизм і харасмент під час пошуку роботи в Україні. Яка ситуація «на зараз»

Водночас музикант заявив, що жінка «мусить бути особистістю».

«І в боротьбі за особистість жінки треба не втратити, в гарному розумінні, патріархат з елементами матріархату, який присутній в Україні», — зауважив Скрипка.

Приєднуйтесь до наших каналів TelegramInstagramтаFacebook.