Філософський сніданок-мітап видавництва «Колесо життя» з видатними особистостями української культури

19.06.2024

21 червня о 10.00 видавництво «Колесо Життя» вперше проведе філософський сніданок «Зустріч з мудрістю» з нагоди презентації нового весняного номера журналу «ЛЮДИНА ДИВО СВІТ». Серед запрошених гостей і спікерів події: генерал-майор Владислав Клочков, заслужений журналіст України Данило Яневський, мислитель Тарас Бебешко, філософ Олександр Філоненко, спеціалістка з філософії культури Дар’я Зіборова, поетеса Дар‘я Саєд, авторка історичних досліджень Лариса Довгань, футурологиня Ольга Дуда, гінекологиня Наталія Лелюх.

У неформальній атмосфері за легким сніданком у форматі фуршету та бокалом просекко всі гості зможуть обговорити із представниками сучасної української інтелігенції світоглядні питання. Формат події також передбачає виступи спікерів та панельну дискусію.

Буде розглядатися те, що приховано шарами історії та не видно на поверхні, те, без чого не було б нашої ментальної, культурної та генетичної спадщини. Це буде спробою разом осягнути скарби глибини Великого лугу, щоб краще усвідомити, хто ми є і звідки та як це формує наше сьогодення й майбутнє.

Спікери:

  • Генерал-майор Владислав Клочков
  • Данило Яневський — доктор історичних наук, який спеціалізується на політичних системах України Х–ХХІ ст. Заслужений журналіст України з 40-річним досвідом журналістської та наукової діяльності. Автор більш ніж 20 монографій
  • Тарас Бебешко — софіст, мислитель, природник, учасник Foundation For Future, колишній директор першого Центру зі зміни клімату
  • Модератор дискусії — Олександр Філоненко. Філософ, публічний інтелектуал, постійний експерт «Колеса Життя», спікер CowoGuru. Академік Амвросіанської Академії у Мілані.

Спікерки дискусії:

  • Дар’я Зіборова — кандидатка філософських наук, доцентка філософського факультету ХНУ ім. В. Н. Каразіна, спеціалістка з філософської антропології та філософії культури.
  • Дар‘я Саєд — поетеса, психологиня, доула, нутриціологиня.
  • Лариса Довгань — професорка культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія», докторка філософських наук, авторка історичних досліджень.
  • Ольга Дуда — футуролог, нейрофілософ, дослідниця процесів пізнання та навчання в будь-якому віці. Автор та лідер нового освітнього проєкту «Open Circle: University of Generations».
  • Наталія Лелюх — акушер-гінеколог вищої категорії, блогер, письменниця, популяризатор наукового підходу в медициніНа учасників презентації чекатиме легкий сніданок із келихом просеко від партнерів події Pochayna Event Catering  та новий номер журналу у подарунок.

Де: Pochayna Event Hall Київ, просп. Степана Бандери, 23, ТЦ «Gorodok Gallery»

Коли: 21 червня 2024, 10:00-13:00

Квитки можна придбати тут

Слідкуйте за новинами на сайті та у соцмережах: Facebook, Instagram.

Читайте також: Видавництво “Колесо Життя” презентувало неформальну дослідницьку платформу «ЛЮДИНА ДИВО СВІТ»

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram