Голос року. Українка Анна Власенко отримала нагороду від найбільшого жіночого видання Швеції

Журналістка вела блог про життя українок під час війни

06.06.2024

Українка Анна Власенко отримала нагороду в номінації «Голос року» від найбільшого жіночого видання Швеції Femina. Про це повідомила громадська організація «Жінки в медіа».

Щороку журнал Femina обирає переможниць у кількох категоріях. Журналістка Анна Власенко перемогла у категорії «Голос року», розповідаючи про життя українок у власному блозі.

«Для мене важливо було показати шведським жінкам, що ми любимо наше життя, що ми такі ж, як і вони, і водночас, що для нас важливо зберегти нашу країну, права людини й показати, через що проходить кожна з нас, щоб не дати забути про нашу війну», – прокоментувала медійниця.

Фото: wim.org.ua

Вона писала про різних жінок. Про їх працю та про переживання дружин військових. про жінок, які повернулися з-за кордону й почали допомагати на фронті. Також Анна ділилася власними життєвим і професійним досвідом. Журналістка зазначила, що ці всі історії про «стійкість і про кожну з нас, про те, коли є вихід і коли його немає, а ти маєш його знайти й почати все наново».

«Цінно, коли під час нагородження можеш виступити перед аудиторією в 150 осіб й особисто подякувати за підтримку нас, українців, а також мати змогу нагадати про права людини й цінності, які ми зараз відстоюємо. Нас готові чути, та ми маємо шукати формати як говорити й про – що», – написала Анна на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Українська журналістка Наталія Кудрик балотується до Європарламенту від Італії

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram