Ґвалтували, катували та годували фекаліями: на Київщині затримали вітчима з матір’ю, які знущалися над трьома малолітніми дітьми

Ґвалтування дітей на Київщині
27.02.2023

На Київщині затримали жінку та її співмешканця, які ґвалтували, катували та погрожували вбивством трьом малолітнім дітям – віком 3, 5 та 11 років. Поліцейськими повідомлено про підозру.

Про це повідомляє офіс Генерального прокурора.

На Київщині сталась шокуюча подія. Керівництво ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури повідомило про підозру жінці та її співмешканцю за фактами домашнього насильства, катування, погрози вбивством, передачі малолітніх для експлуатації, зґвалтування, сексуального насильства, розбещення дітей та злісного не виконання обов’язків по догляду за дітьми.

Читайте також: Росія продовжує викрадати дітей з України: названа страшна цифра

За даними слідства, підозрювані тривалий час знущалися з трьох дітей віком 3, 5 та 11 років. Горе-батьки не давали їжу дітям, натомість змушували їсти фекалії.

Читайте також: Катування у дитсадку Києва: суд арештував чотирьох виховательок

Діти жили в антисанітарних умовах, де дорослі зловживали алкоголем та влаштовували бійки на очах у малолітніх дітей. Також дітей часто карали, ставили біля стіни на коліна з піднятими вгору руками, а щоб ті не кричали — закривали їм рот ганчіркою та погрожували вбивством.

Читайте також: У школах України хочуть запровадити відеофіксацію уроків

Крім того, мати демонструвала дітям свої статеві органи і вчиняла сексуальне насильство над ними.

Читайте також: Понад 6 тисяч українських дітей росія утримує у таборах для «перевиховання»

Наразі дітей вилучено із родини і вони знаходяться під опікою патронатних служб.