Ґвалтували трьох малолітніх дітей: на Київщині судитимуть горе-матір та її співмешканця

Поліція Київщини скерувала до суду обвинувальний акт щодо матері та її співмешканця за злочини, які вони вчиняли стосовно трьох малолітніх дітей віком 3, 5 та 11 років.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області.

Зазначається, 29-річна мешканка Броварщини спільно з цивільним чоловіком протягом тривалого часу знущались, морили голодом, ґвалтували малолітніх дітей.

Читайте також: Ґвалтували, катували та годували фекаліями: на Київщині затримали вітчима з матір’ю, які знущалися над трьома малолітніми дітьми

«Слідством встановлено, 36 епізодів насильства, що мати вчиняла над трьома власними дітьми, з них 18 — особливо тяжких», — йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Знущання з морських котиків в Одесі: що сталося та безглузда відмазка дельфінарію «Немо»

Відомо, що діти систематично піддавались тортурам збоку матері та її співмешканця. Жінка, ставила дітей на коліна, принижувала, залякувала та погрожувала вбивством.

Читайте також: Самогубство? Які знущання пережила 12-річна дівчинка від вітчима: шокуючі подробиці

Нагадуємо, що діти з літа 2022 року вилучені із родини та перебувають під опікою в іншій родині. Наразі, життю і здоров’ю хлопчиків віком 11 і 5 років та 3-річній дівчинці нічого не загрожує. За даним фактом слідчі скерували до суду обвинувальний акт [126-1, ч.2 ст. 127, ч.1 ст. 129, ч.3 ст. 149, ч. 4, 5 ст. 152, ч.4 ст.153, ч.2 ст. 156, ст. 166 ККУ].

Фото: Головне управління Національної поліції в Київській області