Smart & Happy: 7 девайсів для творчих дітей

Роботи-конструктори, розумні лампи та 3D-ручки

Представників покоління Z, які відрізняються від батьків креативністю мислення, широтою поглядів, глибиною залученості та жагучою жагою знань, важко здивувати. Але можливо — завдяки цим гаджетам.

Світильнік Mipow

Прилад не лише освітлює приміщення, а й створює святкову атмосферу. До речі, ви можете встановити його будь-де, навіть у ванній кімнаті, бо Mipow не боїться бризок та ідеальний у місцях із підвищеною вологістю. За допомогою спеціального додатку PlayBulb X дитина зможе управляти світильником з iOS- або Android-пристроїв через Bluetooth. У гаджета передбачено регулювання інтенсивності та відтінку світла, що допоможе розвивати дизайнерський смак у малечі. Купити девайс можна в магазині e-ton.ua за 999 грн.

Дроід Sphero BB-8

Хто ж не хоче мати власного робота? Звичайно, що всі хочуть, а тим паче такого, який знімався у «Зоряних війнах»! Отже до уваги батьків радіокерована іграшка Sphero BB-8 StarWars Droid. Її дизайн, принцип дії, алгоритми поведінки та основи управління якої скопійовані із BB-8 — героя сьомого епізода «Star Wars: The Force Awakens». Дроїд підтримує дистанційне керування за допомогою смартфона або планшета, вміє записувати та транслювати відеоповідомлення, досліджувати місцевість та передавати емоції. Придбати розумника можна у citrus.ua за 4399 грн.

Робот-конструктор Krypton 5

А такому подарунку зрадіють діти, які люблять самотужки створювати роботів — конструювати, програмувати та грати. У коробці Krypton 5 знайдете набір, що включає різні деталі, датчики, приводи та контролери. За допомогою конструктора можна проектувати власних роботів і програмувати їх на виконання різних завдань. Причому робити все це можна, не маючи спеціальних знань чи навичок. Замовити конструктор можна в магазині e-ton.ua за 11369 грн.

 Фотопринтер Canon SELPHY

Робити фото — це мистецтво. Звичайно, можна наклацати щось на смартфон, потім накласти фільтри та завантажити все це в Instagram. А можна підійти творчо — сфотографувати, відретушувати та роздрукувати знімки. А потім влаштувати вдома справжню виставку для всіх гостей та родичів. Отже, якщо діти захоплюються фотографією або їм просто необхідно мати принтер, пропонуємо компактну міні-модель від Canon. У магазині moyo.ua вона коштує 4599 грн.

3D-ручка 3Doodler Create

3D-ручка Create — це вже третє покоління пристроїв від виробника, який запевняє, що за допомогою цьго девайсу можна створювати ще більш складні та цікаві конструкції, ніж раніше. Процес «малювання» відбуватиметься шляхом нагрівання спеціальних пластикових ниток, що моментально застигають. Нова модель має два режими роботи, які дозволяють регулювати швидкість подачі матеріалу. Єдиним недоліком 3Doodler Create є те, що ручка працює від мережі, тому використовувати її в дорозі або на природі неможливо. Але, може, це й правильно, бо вдома батькам зручніше доглядати за своїми художниками. Продається девайс у магазині 3doodler.com.ua за 2999 грн.

3D-принтер Weistek Mini Toy

Mini Тoy познайомить дітей із основами 3D-друку, допоможе розвинути просторове й креативне мислення та, можливо, викликати зацікавленість до STEAM. А ще він схожий на живе створіння, завдяки очам та ручкам. Апарат легкий, всі матеріали для друку не токсичні та мають властивість розкладатися. Принтер можна підключити до ПК, iPad або iPhone і керувати ним за допомогою спеціального додатку. Коштує гаджет у citrus.ua 12499 грн.

Сенсор для рослин Parrot Flower Power

Не думайте, що ми не згадаємо про братів наших менших, або зовсім маленьких, як от домашні рослини. Привчити дитину наглядати за ними, а також зацікавити ботанікою можна, подарувавши Flower Power. Він відслідковуватиме, чи достатньо у горщиках землі, добрив та вологи, та надсилатиме на смартфон усі зібрані дані. За допомогою спеціального додатку діти знатимуть, коли час полити квіти або погодувати добривами. База даних додатку також містить фотографії та поради стосовно догляду за більш ніж 6000 рослин. Купити «садівника» можна в магазині icases.org.ua за 2144 грн.

— Читайте також: WoMo-знахідка: Інтерактивна панель для навчання EdPro Touch