Health & beauty: 6 гаджетів для догляду за собою

Масажери, щітки, депілятори

Ми вже писали про девайси, які допоможуть зробити красиву зачіску, тренуватися ефективно та дотримуватися здорового способу життя. А от сьогодні хочемо познайомити вас із гаджетами, які варто застосовувати, якщо ви піклуєтеся не лише про здоров’я, а й про зовнішність.

Фотоепілятор Philips Lumea Prestige

Гладкою, без жодної волосинки, терміном до 8 тижнів шкіру зможе зробити фотоепілятор моделі Philips BRI956/00 Lumea Prestige. Девайс дозволяє видаляти небажане волосся у зоні бікіні, пахвах, на ногах та руках, а також на обличчі завдяки професійній технології інтенсивного світлового імпульсу (IPL), розробленій разом із дерматологами, яка перериває цикл росту волосся. Світлові імпульси м’яко впливають на корені волосся, і після проведення декількох сеансів повторний ріст волосся припиняється. Об’єктивні дослідження показали, що після 3-4 сеансів, проведених з частотою раз на 2 тижні, кількість волосків значно знижується і шкіра стає гладкішою. Для того, щоб результат вас задовольняв, необхідно повторювати процедуру кожні 4-8 тижнів.

Прилад Philips Lumea Prestige ефективно і безпечно впливає на різні типи волосся та шкіри, підходить для натурального русявого, каштанового і чорного волосся та для шкіри від дуже світлого до смаглявого тону. Однак гаджет експерти не радять застосовувати для видалення сивого, світло-русявого та рудого волосся, а також він не підходить людям із дуже темною шкірою. Ці обмеження пов’язані з великою різницею між пігментами, що містяться у волоссі, та пігментами, що містяться в шкірі. Фотоепілятор оснащено трьома видами насадок, які зроблять процес видалення небажаного волосся з різних ділянок тіла зручним. Він також має 5 налаштувань інтенсивності й дозволяє легко вибрати відповідне за допомогою датчика SmartSkin, може працювати у бездротовому режимі, не потребує змінних картриджів і гелів.

  • Де купити: shop.philips.ua
  • Ціна: модель BRI956/00 — 14 999 грн, модель лінійки SC1995/00 – 7699 грн

Benjamin Brush

Щітка марки BleepBleeps відрізняється від усіх інших розумних щіток тим, що має вбудований динамік, який дозволяє чистити зуби під музику: якщо певні треки мотивують як слід викладатися в спортзалі, чому б не використати цей принцип для гігієнічних процедур? З улюбленою музикою дві хвилини чищення минуть веселіше, тим більше що трек можна використовувати як таймер. Замовити девайс можна на сайті розробника bleepbleeps.com. Коштує він £59.14. Є доставка в Україну.

Foreo

За рахунок вібрації, швидкість якої можна регулювати, девайс очищує шкіру й акуратно відлущує відмерлі клітини. Все завдяки силіконовим щетинкам, які масажують й не травмують. Користуватися Foreo просто: достатньо нанести пінку для вмивання на шкіру, включити гаджет (заряду батареї вистачає на 450 використань) і масажувати обличчя протягом хвилини. Foreo є різні: міні-формату і звичайного, є окремий гаджет для чоловіків, який рекомендують використовувати перед кожним голінням. Придбати його можна у магазинах foreo.com або parfumeria.ua. Ціни: 1290 грн та 3290 грн.

 

Espada

Девайс випромінює синє світло з певною довжиною хвилі, яке здатне лікувати акне. Вважається, що таке світло допомагає знищити бактерії P.acnes, які є збудниками локальної інфекції. Отже, щоб позбавитися прищів, необхідно натиснути на кнопку, піднести гаджет до потрібного місця і утримувати півхвилини — все інше зробить синє світло. Але пам’ятайте, що акне — комплексна проблема, для вирішення якої може знадобитися зміна способу життя або корекція гормонального фону. Проте регулярність та ретельність догляду за шкірою теж є необхідними частинами лікування. Придбати пристрій можна на сайті foreo.com за 149€.

Braun Face


Гаджет поєднує дві функції — очищує та депілює. А все завдяки знімним насадкам, які дозволяють пристрою працювати як щітка для вмивання та як епілятор, що прибирає маленькі волосинки біля брів, чи над верхньою губою, не завдаючи при цьому болю. Щітка для вмивання оригінальністю не відрізняється — просто відлущує клітини відмерлої шкіри та масажує. До речі, зараз у rozetka.com.ua на епілятори Braun діє знижка до 30%. Вказану модель можна купити за 1444 грн.

Withings Smart Body Analyzer

Ці ваги визначають не лише індекс маси тіла, а й пульс, температуру повітря і вміст у ньому вуглекислого газу. Крім того, вони зберігають дані по кожному зважуванню і дозволяють фіксувати цілі, наприклад, набрати або скинути якусь кількість кілограмів. На сайті i-cult.com.ua девайс коштує 3890 грн.

Фото: Foreo

— Читайте також: Hair style: 5 гаджетів для догляду за волоссям

Мы в Facebook