Inclusion: 9 додатків для людей з інвалідністю та хронічними захворюваннями

Щоб жити здорово

21.01.2019

Смартфон — інструмент не тільки для підтримання зв’язку, роботи та розваг. Завдяки додаткам він може перетворитися на помічника для людей із діабетом та вадами слуху, знайти волонтера для людей із вадами зору, стати коучем для аутистів, або ж навчити нормотипічних людей правилам поведінки при спілкуванні із людьми з інвалідністю. У нашій добірці сьогодні саме такі програми.

Be My Eyes

Цей додаток експерти Google Play визнали найкращим у 2018 році. Він являє собою соціальну мережу, зареєструвавшись у якій зрячі люди можуть стати волонтерами й допомагати людям із вадами зору — достатньо лише відправити сигнал, й зрячий волонтер зателефонує користувачу, якому необхідна допомога або підтримка. Завантажуйте безкоштовно з play.google.com та робіть добру справу.

Open Sesame — Touch Free Control

Програма стане у нагоді людям із паралізованими, або частково паралізованими, руками. Вона зчитує рухи головою, адаптує їх під відповідні команди. Отже користувач зможе зробити твіт, публікацію у Facebookб завантажити будь-який додаток, відправити коротке повідомлення, здійснити дзвінок. додаток є безкоштовним й міститься на play.google.com.

mySugr: Diabetes Tracker Log

Програма стане у нагоді людям, які хворіють на діабет першого та другого ступеня. Додаток дозволяє фіксувати всю інформацію про їжу, яку користувач з’їв протягом дня. Повний звіт за певний проміжок часу потім можна експортувати в Excel, щоб показати лікареві. Завантажити безкоштовно можна з itunes.apple.com.

Migraine Buddy — The Migraine and Headache tracker

За допомогою цього додатку люди, що страждають на мігрень, можуть аналізувати свій стан та спосіб життя, щоб розуміти, які саме фактори призводять до головного болю. Програма також відстежує сон, щоб користувачі бачили кореляцію між мігренню і якістю сну. Завантажити безкоштовно можна з play.google.com.

Spread Signs

Додаток являє собою величезну бібліотеку жестів, які допомагають спілкуватися людям із вадами слуху. База налічує більше десятка мов, включаючи російську, українську та англійську. Можна вчити як жести, що позначають окремі літери, так і цілі слова. Програма є безкоштовною та знаходиться на itunes.apple.com.

А для користувачів смартфонів на ОС Android радимо безкоштовну версію цієї ж програми, завантажити яку можна з play.google.com.

Miracle Modus

Додаток створив розробник-аутист для людей, які мають такий самий діагноз. Принцип роботи утиліти простий і складний одночасно: Miracle Modus малює різні лінії і патерни, відтворює розслаблюючі звуки, які мають заспокійливий ефект і добре впливають на людей із аутизмом. Завантажити програму безкоштовно можна з play.google.com.

Brailliac: Braille Tutor

Як ви вже здогадалися із назви, додаток вчить читати шрифтом Брайля. На жаль, програма підтримує лише англійський,
шведський, чеський, словацький, тамільський та іспанський шрифти. Завантажити програму безкоштовно можна з play.google.com.

А для користувачів iPhone радимо безкоштовну аналогічну програму Bump Bump Braille Learn, завантажити яку можна з itunes.apple.com.

Audio Game Hub

Цей додаток містить чотири музичних ігри. Він може стати у нагоді людям із вадами зору, які хочуть відволіктися, відпочити і добре провести час. Програма має простий та яскравий інтерфейс, отже користуватися нею зможуть і зрячі люди. Завантажити утиліту безкоштовно можна з play.google.com.

— Читайте також: Skin Care: 5 додатків для здорового та гарного вигляду

Новини партнерів