Skin Care: 5 додатків для здорового та гарного вигляду

Кишенькові косметологи та порадники

Нещодавно ми писали про найпопулярніші мобільні додатки минулого 2018 року, які дозволяють користувачам слідкувати за станом свого фізичного та ментального здоров’я. Сьогодні ми продовжуємо цю тему й пропонуємо програми із догляду за нашим найбільшим органом — шкірою.

mySkin

Додаток mySkin, по суті, є каталогом з більш ніж 160 тис. косметичних засобів для догляду за шкірою. Також він дає рекомендації, які продукти найкраще підходять саме для вашого типу шкіри, орієнтуючись на ваш спосіб життя. Додаток відстежує, які продукти ви використовуєте, аналізує цю інформацію й пропонує кращу альтернативу. Завантажити безкоштовно його можна на itunes.apple.com.

Organic Skin Care

На play.google.com можна завантажити кишеньковий порадник, у якому знайдете будь-яку інформацію стосовно догляду за різними типами шкіри та за проблемною шкірою. Отже користуватися ним зможуть і дорослі, і підлітки. І ще один бонус — програма є безкоштовною.

Organic Spa Magazine Skin Care Guide

Organic Spa Magazine Skin Care Guide зорієнтує вас у ринку органічної косметики, яку виробляють із натуральних інгредієнтів. Додаток містить каталог компаній, що працюють у сфері в природної і органічної краси, відомості про них та відгуки споживачів, отже ви зможете перевірити компанію, перш ніж купувати її продукцію. Завантажуйте безкоштовно на itunes.apple.com.

Skin Care and Natural Beauty

Ця програма містить рецепти для приготування власних скрабів та масок для обличчя, масажних масел, зволожуючих засобів для шкіри. Також тут знайдете практичні поради, як доглядати не лише за обличчям й правильно робити та знімати макіяж, а й тілом, волоссям, нігтями. також є багато цінної інформації для людей із проблемною шкірою та тих, хто має веснянки. Завантажити безкоштовно цей додаток можна на play.google.com.

Skin and Face Care — acne, fairness, wrinkles

Цей додаток було розроблено для людей із проблемною шкірою. Тут є каталоги засобів для догляду за шкірою із акне, веснянками, угрями, темними плямами., чутливою шкірою А також поради щодо догляду за гігієною роту, фітнес для обличчя й багато чого іншого. Програма є безкоштовною й знаходиться на play.google.com.

— Читайте также: Не ангелы: Реальные женщины vs Victoria`s Secret

Мы в Facebook