Історії для кращого сну: як впоратись із стресом та краще засинати

Українська компанія BetterMe запускає нову колекцію історій на ніч, начитаних ведучою та акторкою Оленою Кравець

нові історії для сну в BetterMe
17.03.2023

Згідно з опитуванням Gradus Research, понад 40% українців відчули проблеми зі сном через повномасштабну війну в країні. Нічні повітряні тривоги, масовані обстріли та спричинений цим стрес негативно впливають на якість сну, що погіршує загальний стан здоров’я. Саме тому українська компанія BetterMe запустила нову колекцію історій на ніч, начитаних ведучою та акторкою Оленою Кравець, в застосунку BetterMe: Mental Health

У колекцію увійшли 10 легких за сюжетом творів сучасних українських авторів: Тані Поставної, Сергія Осоки, Надійки Гербіш, Катерини Бабкіної, Євгенії Кузнєцової та Ольги Сковронської.

“Підтримка свого ментального здоров’я є вкрай важливою сьогодні для кожного з нас. А здоровий сон — невід’ємна його складова. Я була дуже рада почитати вам на ніч. Спокійних нам снів та тихих ночей”, — поділилась коментарем щодо запуску проєкту Олена Кравець, українська ведуча та акторка.

У поєднанні спокійного тембру голосу Олени Кравець та ліричної сюжетної лінії, історії здатні відволікти українців від хвилювань та перенести у світ героя, налаштовуючи на міцний сон. Додатково, аудіовистави супроводжуються звуками природи, що сприяють довгому та спокійному відпочинку.

BetterMe

Знайти колекцію історій для сну можна на головному екрані або у розділі “Сон” застосунку BetterMe: Mental Health, який став безкоштовним для всіх українців з початку повномасштабного вторгнення.

“Як весь український бізнес, сьогодні BetterMe несе відповідальність не лише за компанію, а й за майбутнє нашої країни. Разом з командою ми робимо все можливе, щоб пришвидшити перемогу: донатимо та дбаємо про фізичне й ментальне здоров’я нашої нації. Багато українців скаржаться на погіршення сну, тому ми спільно з Оленою Кравець запустили нову колекцію історій для сну в застосунку BetterMe: Mental Health. Сподіваємося, цей проєкт посприяє зниженню рівня тривожності серед українців й допоможе покращити процес засинання”, — коментує Вікторія Рєпа, засновниця та СЕО BetterMe.

Проєкт реалізується у рамках співпраці з Видавництвом Старого Лева, #книголав та аудіокнигарнею АБУК.

Нагадаємо, що BetterMe: Mental Health – це застосунок для комплексної турботи про ментальне здоров’я. Він містить дихальні вправи, медитації, курси психологічної самодопомоги, що допомагають краще пізнати себе або відмовитись від шкідливих звичок. В застосунку є заспокійливі мелодії для покращення сну, а також казки для дітей.

У лютому 2022 року BetterMe: Mental Health став безкоштовним для всіх українців, застосунок доступний до завантаження на iOS та Android. З того часу в застосунку з’явилось близько 266 000 нових користувачів з України.

Теги: