Карьера по-скандинавски: 9 открытий от Михайла Сальникова

04 июля, 2016

Михайло Сальников, PhD, стратегический партнер Nordea (Швеция), в рамках HR Wisdom Summit рассказал об особенностях работы в скандинавских компаниях, по какой причине шведы выдают 40% больничных и чем они никогда не рискнут пожертвовать в рабочем процессе ради эффективности.

Відкриття 1. Загадкова шведська душа

Мабуть, усі чули про дещо нордичний характер шведів. Іноді при спілкуванні з ними виникає думка: то шведи просто такі люди чи вони мене ненавидять? Десь на третьому місяці перебування у Швеції я зрозумів, що все нормально — просто вони такі.

У шведів є два важливих терміни, які одразу треба запам`ятати іноземцю:

Fika — це нічого більшого, яка кава з випічкою. Але цей ритуал зведений до релігії, що має надзвичайного соціального значення. За фікою вирішуються всі справи.

Lagoon — означає небагато і немало, якраз досить. Це поняття повністю пояснює, чому шведи є настільки консервативними: для них достатньо — це достатньо.

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

Відкриття 2. 40% лікарняних надаються шведам через застресованість

Пропрацювавши в українських компаніях, я можу сказати, що робота в шведських, насправді, не така стресова. Питання в тому, що шведські працедавці звертають на це увагу. І для них застресованість працівника означає, що він не може добре виконувати свою роботу — це питання ефективності. Перед тим, як їхати у відпустку, я пообіцяв своєму начальнику перевіряти пошту не рідше, ні раз у два дні. Він сказав мені, що я не мушу рахувати мейли: «Якщо станеться щось нагальне, я надішлю тобі смс з проханням звернути увагу на лист».

Відкриття 3. Середня зарплата складає 26,5 тисяч євро

Це середня чиста зарплата, при тому ви знаєте, що у Швеції ціни не з низьких. 26 з половиною тисяч євро для такої дорогої країни не так вже й багато. Але пам`ятаєте про перший пункт? Lagoon — достатньо це достатньо. У Швеції немає великої гонитви за грошима.

Відкриття 4. Консенсус — ключ у комунікації

Шведи можуть пожертвувати частиною ефективності заради консенсусу. Для них дипломатія надважлива — ніякого переходу на особистості. Шведи дуже зациклені на гаджетах: якщо формат зустрічі передбачає конференцію, можна під`їднатись зі свого гаджета. Але якщо зустріч відбувається віч-на-віч, всі гаджети мають бути заховані. Повага — це ефективність.

Відкриття 5. Принцип «перший серед рівних»

У Швеції ієрархія побудована інакше, за принципом «перший серед рівних». Лідер у Швеції це не та людина, яка керує, а та що розвиває інших, виступаючи коучем. Відстань між рядовим працівником та СЕО складає не більше п`яти рівнів. В Швеції одна з найменших дистанцій влади — це відзначається у відсутності відчуття працівників щодо того, що ними керують і нав`язують думку.

Відкриття 6. Ризикованість

Абсолютно неочікувано, але шведи є однією з найбільш ризикованих націй у світі. Для шведів важливо зробити щось найкращим чином, але зробити це потрібно правильно. Це відповідь на питання, чому у Швеції так багато успішних стартапів — через те, що люди не бояться ризикувати. Єдине, чим ніколи не можна ризикувати, це консенсусом та людьми.

Відкриття 7. Пунктуальність

Це абсолютно нормально почути на зустрічі: «У нас залишилось 4 хвилини». Затягування часу — це не повага до оточуючих, а також зниження ефективності.

Відкриття 8. Питання work/life балансу

Перша догана, яку я отримав у шведській компанії, стосувалась саме цього питання, мій шеф сказав мені: «Я не задоволений тобою, через те що ти приходиш на роботу кожного дня». Два дні я маю працювати з дому. І це знову ж таки питання ефективності, використання часу та зменшення стресу. Взагалі почути від шведа, що він чимось не задоволений, це незвично, адже пам`ятаєте? Вони керуються принципом lagoon — все нормально. [traqli_related]

Відкриття 9. Помилка — це нормально

Коли я перший раз сказав, що «це була моя помилка», і чекав емоційну відповідь, я отримав e-mail зі словами «А, ок». І потім це ніколи не спливло. Кожен має право на помилку — всі ми люди.

— Читайте также: Эксперимент Швеции: Какие бенефиты дает переход на шестичасовой рабочий день