Колишній астронавт NASA запустив власний NFT і зібрав $500 000 на підтримку України

Колишній астронавт NASA Скот Келлі, який встановив рекорд перебування на орбіті, створив власну колекцію зображень у вигляді NFT, увіковічнивши у ньому пам’ять про свою подорож. Кошти з продажу астронавт передасть на допомогу Україні.

Про це повідомляє Space.com.

Колекцію виставили на аукціон 12 квітня, в Міжнародний день польоту людини в космос, разом із деякими пам’ятними речами Келлі, пов’язаними з космічним польотом. Аукціон мав тривати три дні на торговому майданчику NFT OpenSea, однак колекцію розпродали за кілька годин, зібравши понад $500 000.

Гроші від продажу передадуть Глобальній місії з розширення прав та можливостей (GEM) в Україні. Організація допомагає країнам та спільнотам, які постраждали від стихійних лих чи інших бід. Нині вона допомагає українцям, які постраждали внаслідок російського вторгнення.

Читайте також: Весілля Бекхема та Пельтц: молодята попросили замість подарунків допомогти Україні

Колекція складається із серії фрагментів, які зображають Келлі у космосі, на тлі по-різному переосмисленої Землі. Скот Келлі розробляв її зі студією створення контенту Orange Comet. Вона отримала назву «Dreams Out of This World».