“Кутюр” із Анджеліною Джолі вийде у національний прокат 5 березня

02 Березня 2026
Кутюр

У шаленому ритмі Паризького тижня моди — нова картина Аліс Винокур “Кутюр” із Анджеліною Джолі вийде в український прокат із 5 березня 2026 року. 

За сюжетом, під час Тижня моди в Парижі перетинаються життя трьох жінок — режисерки, моделі та візажистки, — оголюючи виклики та стійкість, що ховаються за фасадом краси та публічного перформансу. Світова прем’єра фільму відбулася у межах Міжнародного кінофестивалю у Торонто 2025 року. 

Події розгортаються під час реального паризького Тижня моди з автентичними локаціями та професіоналами індустрії. Стрічку знімали у просторі Chanel, зокрема на легендарних сходах на rue Cambon, але без брендингу — модний дім залишається вигаданим. 

Максін (Анджеліна Джолі) — американська режисерка, яка стикається із випробуваннями долі й несподівано опиняється втягнутою у новий зв’язок із давнім творчим партнером (Луї Гаррель). Ада (Аньєр Аней) — нова зірка модельного світу, що тікає від наперед визначеного майбутнього у рідному Південному Судані. Анжель (Елла Рампф) — візажистка, яка працює у тіні подіумів. 

Творці наголошують, що роблять рими між сюжетними лініями жінок, де можна прочитати історії, приховані за соціальними ролями й масками. 

Реєструйся на MRKTNG марафон 2026 «Підкреслити головне»!

Довіра більше не виникає зі слів — лише з дій. Аудиторія змінюється швидше, ніж бренди встигають реагувати.

3 червня — про маркетинг, що враховує контекст, поведінку аудиторії і реальні сенси.

У програмі — панельні дискусії про виклики ринку, подкаст просто на сцені, нон-стоп лекції від топів ринку, розбір кейсів українських брендів і багато нетворкінгу.

Картина задумана як колаж, де шви не приховуються: тіло як тканина — ще один “шов” між цими світами. Кожна із героїнь має щось полагодити в собі, щоб рухатися далі. Між ними існує майже невидима солідарність, народжена випадком. 

Анджеліна Джолі вивчила французьку спеціально для ролі і має особисту історію, пов’язану із сюжетом фільму, — у грудні минулого року вона також з’явилась на обкладинці TIME France у підтримку кінопроєкту. 

“Кутюр” вийде в український прокат з 5 березня 2026 року.