За кулісами розколу: особисті стосунки, сімейні проблеми та внутрішні демони Анджеліни Джолі

У день народження голлівудської зірки WoMo пригадує етапи її життя із успіхами й скандалами

Її неодноразово визнавали найгарнішою та найсексуальнішою жінкою світу. А видання Forbes тричі вважало акторку найоплачуванішою у Голлівуді. Тож новина про роман Анджеліни Джолі із зірковим красенем Бредом Піттом нікого не залишила байдужим. Вони були разом понад десять років. Їхній союз одних захоплював, інших обурював, а у третіх викликав подив. Колись головна пара Голлівуду знімалася у кіно, з’являлася на публіці, виховувала дітей та захоплювала прихильників. «Ідеальний чоловік і прекрасний батько» та «найкраща жінка та мама у світі», здавалося, справді насолоджуються сімейним життям. Але восени 2016 року ідилії настав кінець. Багато хто вважає, що їхні стосунки і так протрималися надто довго. І що навіть «ідеальний чоловік» не завжди готовий миритися з руйнівною енергетикою Анджеліни.

Не ідеальний янгол

Уперше вони зустрілися на знімальному майданчику фільму «Містер і місіс Сміт». Динамічний сюжет картини запалив іскру між виконавцями головних ролей. І все, можливо, було б добре, якби у той період Пітт не був одружений з Дженніфер Еністон. Але актор не встояв перед чарами партнерки. І в його зруйнованому шлюбі звинуватили Анджеліну, незважаючи на те, що ініціатором розлучення стала дружина Бреда. Їхній раптовий роман розділив Голлівуд на дві сторони — прихильників покинутої Дженніфер та шанувальників Енджі.

Бред Пітт і Анжеліна Джолі

Вони зустрілися на знімальному майданчику фільму «Містер і місіс Сміт»

Через сім років спільного життя вони оголосили про заручини. У пари з’явилося шестеро дітей — порівну своїх та усиновлених. Але у зірковій сім’ї не все було гаразд. Тиск з боку громадськості, рівний статус партнерів та психологічний стан Енджі відбилися на їхній парі. Після десяти років стосунків, коли вже всі звикли до нового союзу Пітта, Джолі раптом оголосила про розлучення.

Їхнє розставання стало не менш гучним, ніж романтичний початок, і супроводжувалося тривалими судовими розглядами. Крапку у затяжному розлученні поставили лише у 2019 році. Але їм досі так і не вдалося домовитися про опіку над дітьми. А численні шанувальники і фанати у розлученні зіркової пари та тривалому з’ясуванні стосунків дедалі частіше звинувачують Анджеліну.

Читайте також: Мерилін Монро: фатальні пристрасті золотої дівчини Голівуду

Не довіряти і не прощати

Актор Джон Войт та акторка Маршелін Бертран розійшлися, коли доньці ледве виповнився рік. Анджеліна нічого не пам’ятала про стосунки батьків, але від матері часто чула, що у всіх негараздах винний її батько. Другий шлюб матері теж не склався й похитнув віру Джолі у чоловіків.

Анджеліна Джоні

У своєму складному дитинстві Анджеліна завжди звинувачувала батька

Її стосунки з Войтом були дуже складними, а спроби зближення майже завжди завершувалися скандалом та розривом. Вона ніяк не могла пробачити йому своєї самотності та відчуття непотрібності. Багато в чому ці установки вона перенесла і на особисті взаємини із чоловіками, не затримуючись ні з ким із них надовго.

Здавалося, Пітт став винятком із правил, про що говорять роки, проведені разом. Йому можна було довіряти, але згодом пробачати дрібні промахи й недрібні, з погляду дружини, провини вона виявилася не готовою. Джолі не знає, що таке прощення, і це нерідко псує їй життя.

Читайте також: Прісцилла Преслі: принцеса для короля рок-н-ролу

Влада страху

Анджеліна Джолі завжди відрізнялася нестандартною поведінкою. Вона не приховувала помилок молодості, романів, історій з алкоголем і наркотиками та стверджувала, що завжди легко замінює сніданок цигаркою з кавою. Після знаменитої Лари Крофт багато змінилося.

Жорсткі тренування та дієта вплинули на спосіб життя, незабаром вона всиновила першу дитину. Але наприкінці дев’яностих у голлівудської красуні з’явилася манія переслідування. Вона боялася нападів і навіть зверталася по допомогу до психологів. Вони допомогли ненадовго. Після початку відносин із Бредом Піттом Джолі наполягла на потужній системі безпеки для дому та постійної охорони.

Сім'я Пітта та Джолі

Пара виховувала шістьох власних та всиновлених дітей

А 2015-го однією з головних новин дня в США стало інтерв’ю Анджеліни Джолі, в якому вона повідомила про видалення яєчників через ризик розвитку раку. Цей превентивний захід, за її словами, був їй необхідний. Схильність до захворювання Джолі успадкувала від матері, яка померла від раку. За два роки до цього у Джолі через загрозу виникнення ракової пухлини видалили молочні залози. Актриса розповіла, що друга операція виявилася не такою складною, проте наслідки можуть бути дуже серйозними, оскільки викликають у жінок передчасне старіння.

«Я більше ніколи не зможу мати дітей і чекаю на деякі фізичні зміни. Але я почуваюся добре. Не тому, що я сильна, а тому, що це частина життя. І нема чого тут боятися. Проте тепер я впевнена: доживу до того моменту, коли мої діти виростуть і я зможу побачити своїх онуків», — коментувала Джолі своє рішення.

Джолі

Операції не минулися бесслідно. Зірка та секс-символ Голлівуду ще більше схудла і змарніла, підігріваючи чутки про хвороби та бурхливі обговорення її надто рішучих та кардинальних заходів.

Читайте також: Жінки, які змінили світ кулінарії: п’ять новаторок, що надихають

Хлопчик чи дівчинка?

Ще одним каменем спотикання стало питання виховання дітей. Все почалося зі старшою донькою Шайло, яка в дитинстві просила називати її Джоном і вимагала, щоб її сприймали як хлопчика. Джолі не заперечувала. Вона була готова навіть на операцію зі зміни статі, викликавши здивування близьких та бурхливе обговорення небайдужих.

Шайло

Шайло Нувель Джоли-Пітт вже відмовилася від прізвища батька

Пітт був проти, але не висловлювався з цього приводу. Зі старшою дочкою його пов’язували особливі, але близькі відносини, і він опинився між двож вогнів. Ще одним потрясінням став для батька той факт, що Шайло у соцмережах відмовилася від його прізвища. Найімовірніше, це теж сталося під впливом матері, яка продовжила в суді битву за одноосібну опіку над дітьми.

Читайте також: Перші: Кетрін Хепберн, яка випередила епоху й 60 років царювала на вершині Голівуду

Життя – біль

Майже весь життєвий шлях Анджеліни тією чи іншою мірою був пов’язаний із болем. В юності вона колекціонувала ножі та завдавала собі ран. Можливо, таким чином вона намагалася заглушити душевний біль, коли, за її словами, ненавиділа всіх батьків та матерів, що кидають своїх дітей. Ця тяга пізніше вилилася в любов до татуювань. Звідти, як вважають психологи, і її бажання постійно стикатися з темними сторонами життя та негативом.

Анджеліна Джолі

Анджеліна понад 20 років співпрацювала з ООН

«Останні роки видалися для мене дуже непростими. Я зосередила всі свої сили на зціленні моєї родини. І тільки тепер мій біль починає відступати і танути, як крига», — поділилася Джолі в одному з інтерв’ю.

З 2001 року вона не просто співпрацювала з ООН, а й регулярно вирушала до воюючих регіонів та районів, що постраждали від землетрусів. Відвідувала табори біженців і зустрічалася з жінками, які постраждали від насильства. Колись вона зізналася, що кожний її ранок починається з новин ООН про злочини проти жінок по всьому світу. До речі, у свої регулярні поїздки вона часто брала дітей. Пітт був проти цього, побоюючись за їхню безпеку. Це стало ще однією причиною для сімейних сварок.

Наприкінці 2022 року Джолі повідомила про те, що залишає роботу в ООН.

Читайте також: Сальвадор Далі: життя ексцентричного генія

Очікування та реальність

В одному з інтерв’ю п’ятирічної давнини Джолі на запитання про її можливу появу у великій політиці відповіла, що не бачить у цьому нічого неможливого. І якщо вона зможе бути корисною своїй країні як політик, то чому б ні? Тоді ж, за даними дослідницької організації YouGov, вона очолила рейтинг найшанованіших жінок світу. Якимось чином вона примудрилася випередити навіть Єлизавету II, що для багатьох стало дивовижним фактом.

Пітт і Джолі

У розлученні пари преса та шанувальники частіше звинувачували Джолі

За кілька років до того вона навряд чи бачила себе політиком, але про можливість появи чоловіка на політичній арені точно замислювалася. Недарма у давніших інтерв’ю вона неодноразово жартома говорила про те, що Пітт має всі дані для того, щоб колись стати президентом. Як кажуть, у кожному жарті є частка правди. Ось тільки її чоловіка навряд чи цікавила така перспектива.

Джолі з дітьми

Сьогодні Джолі продовжує боротьбу в суді за одноосібну опіку над дітьми

Бред завжди любив свою роботу та сім’ю. Як додаткове захоплення його цілком влаштовували архітектура, скульптура та дизайн, у яких, до речі, він непогано досяг успіху як непрофесіонал. Ставати політиком він точно не планував, чим чимало засмутив свою дружину. Відтоді він остаточно став нецікавим для Джолі. Вантаж недовіри, нерозуміння, провини та розчарувань Анджеліни виявився надто важким навіть для «ідеального чоловіка».

Втім, Анджеліна й цього разу не має намірів щось забувати чи прощати. Судові процеси стосовно опіки над дітьми тривають і досі. Тож сумна історія про крок від кохання до ненависті триває.

Читайте також: Ума Турман: муза із залізним характером

Оксана Хромова

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram