Made in Ukraine: 7 мобільних додатків для вирішення побутових проблем

Служба таксі, сортувальник сміття та шукач найнижчих цін від українських розробників

31.10.2018

Ми підібрали декілька мобільних додатків від українських розробників, які можуть суттєво полегшити життя. Як швидко викликати таксі? Що цікавого відбувається у Львові? Де знайти потрібну маршрутку чи вбиральню у столиці? Відповіді на ці питання відтепер ви знайдете у своєму смартфоні.

Costless

Мобільний додаток, який порівнює ціни в мережах супермаркетів та дозволяє знайти найбільш вигідні ціни та акційні пропозиції на різноманітні продукти і товари. Створила додаток українська команда Sannacode. Як це працює? Потрібно заповнити перелік продуктів для покупок. Після підрахунку загальної суми Costless порівнює ціни в різних магазинах та показує, в якому з них кінцева сума буде найнижчою. Якщо ж після покупки додати в Costless чек, то можна отримати бонуси, які потім необхідно використати через карти супермаркетів або перевести на номер мобільного чи банківську карту.

 • Ціна: безкоштовно
 • Завантажити: itunes.apple.com, play.google.com

Сортуй

Додаток «Сортуй» стане своєрідною шпаргалкою для тих, хто вже почав сортувати своє сміття, але ще має багато питань. Він вміє визначати тип сміття і знаходити найближчу станцію сортування, знає універсальні правила сортування сміття і правила організацій «Україна БЕЗ сміття» та «Київміськвторресурси». Поки що розроблено лише карту пунктів переробки у Києві, але долучитися до розширення географії додатку може кожен, повідомивши авторів додатку про точки сортування у вашому місті.

 • Ціна: безкоштовно
 • Завантажити: itunes.apple.com, play.google.com

BetterMe

Мобільні додатки BetterMe (BetterMe: Meditation і BetterMe: Yoga) допомагають правильно харчуватися і вести здоровий спосіб життя. Програма пропонує безмежний перелік вправ та планів тренувань. Тому кожен може знайти для себе комплекс будь-якої тривалості та інтенсивності. До того ж запропоновані BetterMe вправи не потребують спеціального обладнання, тільки вашої відданості та рішучості. Також в додатку можна знайти списки збалансованих та розумних планів харчування.

 • Ціна: пробний період — безкоштовний, місячна вартість — $19,99.
 • Завантажити: itunes.apple.com, play.google.com

WC Kiev

Додаток стане рятівним колом для любителів піших прогулянок Києвом, адже пропонує користувачам карту туалетів столиці (туалети у закладах громадського харчування, підземних переходах, торгових центрах та просто громадських туалетів). WC Kiev посортував вбиральні за рівнем комфорту на мінімальний, середній та високий.

 • Ціна: безкоштовно
 • Завантажити: itunes.apple.com

Uklon

Uklon дозволяє викликати таксі через інтернет, без дзвінка оператору. Працює у таких містах: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та Івано-Франківськ й об’єднує різні служби таксі. До того ж програма вміє визначати вашу поточну адресу та дозволяє обирати автомобіль за розміром чи рівнем комфорту.

 • Ціна: безкоштовно
 • Завантажити: itunes.apple.com, play.google.com

Easyway

Цей додаток допоможе нарешті розібратися з хитросплетінням громадського транспорту. Потрібно лише ввести пункт А та пункт В — і програма запропонує на вибір всі можливі варіанти маршруту з розрахунком часу та вартості проїзду. Але після останніх оновлень у користувачів з’явилися зауваження щодо його роботи, адже додаток інколи може проігнорувати короткий маршрут на метро, запропонувавши лише наземний транспорт з кількома пересадками.

 • Ціна: 74,99 грн
 • Завантажити: itunes.apple.com, play.google.com

Lviv Travel Places

Додаток розроблено у співпраці Львівської міської ради та компанії Ideas World. Він допоможе туристам не загубитися та не розгубитися серед безлічі цікавих місць, про кожне з яких доступна вичерпна інформація. Тобто, можна знайти місце яке цікавить, прочитати про нього і сформувати маршрут  пішки чи громадським транспортом. Всі туристичні місця погруповані за категоріями: музеї, театри, пам’ятки, ресторани, готелі та ін.

 • Ціна: безкоштовно
 • Завантажити: itunes.apple.com
— Читайте також: WoMo-знахідка: Анонімний онлайн-щоденник «Тільки нікому не кажи»