Миколайчики: Книжкові подарунки для любих дітей

Пригоди, пригоди, ще більше добрих пригод!

Що святий Миколай приносить чемним дітям? Гарні книжки, щоб вони з книжечками розважалися і раділи! А не дуже чемним? Теж гарні книжки, — щоб малюки разом з книжечками розумнішали і ставали більш чуйними і поміркованими.

День народження ялинки

Оксана Була, «Видавництво Старого Лева»


Якщо у вас є дошкільнята, то ви вже знаєте, хто такі туконі. Не знаєте? Тоді вам точно за цим виданням — новою атмосферною книжкою-картинкою про симпатичних лісових мешканців. У кожного туконі є своя місія, характер і здібності. Зовсім, як у нас, у людей. Просто вони вміють берегти світ, тобто, ліс, у якому живуть, піклуватися про нього і про інших, а ми ще не дуже навчилися. Але можемо навчитися! Ця історія про незвичайну ялинку, яка народжується посеред зими, але де вона з’явиться на світ — про те невідомо навіть дбайливому ялинковому туконі. Але знайти її треба, бо її день народження — це день народження всіх туконі.

Казки чарівного лісу

Валько, «Рідна мова»

Хто такий Валько і що він знає про чарівний ліс? Валько — німецький дитячий письменник і художник. Він пише неймовірно добрі і дуже красиві оповідання для дітей. Свою першу казку він написав для маленького сина, з тих пір світ побачило багато його цікавих і добрих книжок. Тому час вам познайомити ваших малят з Маленьким Зайчиком і Бузиновим Ведмедем. З ними увсь час щось стається, але у будь-якій пригоді знайдуться друзі, які неодмінно будуть поруч і допоможуть.

Різдвяна історія ослика Хвостика

Олександр Гаврош, «Фонтан казок»

До Різдва слід ретельно підготуватися. Наприклад, почати читати різдвяну історію на День святого Миколая — тоді до Різдва точно встигнеш дізнатися, чим все закінчилось. Адже тут історія непроста: маленький Хвостик грає віслючка у різдвяному вертепі, але злі люди викрадають його. Різдво під загрозою, та й Хвостик у небезпеці. Чи все буде гаразд? Звісно, якщо бути сміливим, чесним і добрим.

Гільда й Опівнічний Велетень

Люк Пірсон, «Артбукс»

Це вже друга книжка коміксів про Гільду.. Гільда — смілива дівчинка з блакитним волоссям, яка намагатиметься цього разу врятувати свій дім, адже ельфи чомусь хочуть вигнати її та її маму. Тільки Гільда може бачити ельфів. А ще таємничого велетня, який приходить вночі. «Гільда» отримала кілька престижних книжкових відзнак, а восени на Netflix відбулась прем’єра мультсеріалу за мотивами коміксу.

Неймовірні пригоди десятьох шкарпеток (чотирьох правих і шістьох лівих)

Юстина Беднарек, «Урбіно»

Шкарпетки часто губляться. Здається, дитячі шкарпетки — удвічі частіше. Їх засмоктує у чорну діру? У паралельний вимір? Це найнезбагенніша загадка світу, але дітям потрібна зрозуміла й заспокійлива гіпотеза: шкарпеточки просто тікають з пральної машини, бо їм подобаються пригоди, їм подобається своє окреме доросле шкарпеткове життя. Шкарпетка може стати кінозіркою, детективом і навіть президентом.

Шкарпеткожери

Павел Шрут, «Школа»

Здається, таємниця шкарпеток надихає багатьох творчих людей. У письменника Павла Шрута є одна гіпотеза для тих, хто любить трошки полякатися: шкарпетки зникають, бо їх жеруть шкарпеткожери! Вони у кожній хаті, у кожній родині, причаїлися, полюють на ваші нові і стренькі шкарпеточки. Але ця банда не така вже й страшна. З ними дуже прикольно. Але іноді краще зайвий раз перевірити, чи всі шкарпетки на місці.

Розумниця Такса і десять веселих пальчиків

Наталія Чуб, «Віват»

Книжка-іграшка, яка розвиває дрібну моторику, уяву і креативність. Окрім того, що там, всередині мила історія про розумного песика. Веселі та цікаві завдання навчать вправлятись з олівцем, фарбами, ножицями, шнурувати кросівки, пришивати ґудзики, складати орігамі та робити аплікації.

— Читайте також: Гарантія радості: 7 надзвичайних книжок для дітей

Мы в Facebook