Модна весна 2024: український бренд «Шипелик» випустив символічний дроп

Бренд Шипелик закликає весну новим дропом.

21.02.2024

Український бренд «Шипелик» закликає теплий сезон новим символічним весняним дропом. Бренд одягу підготував свої вже знакові бестселери у новому прочитанні. До весняного дропу увійшли вовняні свитки у нових кольорах та нові моделі фартухів. Вовняне пальто-свитка має збережений силует автентичної української свитки, а його комірець та пояс обв’язують гачком вручну. На весну «Шипелик» пропонує свитку в бежевому, сірому, синьому та темно-зеленому кольорах.

Поєднувати верхній одяг можна з фартухами, дизайн котрих не повторюється. Адаптований традиційний український аксесуар у бренда може бути повністю вʼязаним, вовняним та доповнений вінтажним мереживом, прикрашений витинанкою (метод вирізання візерунка на тканині) або ж зі спеціальної паперової нитки рафії. На весну додали ще два матеріали: прозорий нейлон та твід з мереживом, котре майстрині бренда також плетуть самостійно.

Читайте також: Елегантність у деталях: бренд NAZARELLI представляє новий весняний дроп

Рік за роком, тисячоліття за тисячоліттям українці з нетерпінням чекають на прихід квітучої весни, звертаючись до обрядів, що, на їхню думку, здатні пришвидшити пробудження природи. Співати веснянки та очікувати на тепло «Шипелик» пропонує в нових символічних речах. А щоб власноруч закликати весну, всім, хто придбає речі з нового дропу, бренд надішле у подарунок цибулинки весняних квітів, які можна буде висадити в землю.

Весняний дроп від сьогодні представлений на сайті, у першому магазині бренда в рідному Луцьку, котрий відкрився наприкінці минулого року, та за тиждень буде представлений на 3-му поверсі ЦУМу, де бренд почне продаватися з нового сезону.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram