Мовний скандал в Ірпені: викладачку, яка відмовилася викладати українською мовою, відсторонили

07.04.2023

В Державному податковому університеті в Ірпені розгорівся мовний скандал на занятті з філософії — викладачка навчального закладу відмовлялася проводити лекцію українською.

Про це повідомляється на сайті університету.

Зазначимо, що 6 квітня у соціальних мережах поширилося відео з фрагментом дистанційної лекції податкового університету. Під час лекції одна зі студенток перервала викладачку та попросила її продовжити викладення матеріалу українською. Але та заявила, що «обов’язково розмовлятиме російською» під час іспиту. Вона додала, що спілкується зі студентами українською, але викладає матеріали російською вже 35 років і не збирається це змінювати.

Читайте також: З початку 2023 року в Україні відкрито понад 8о кримінальних справ щодо жорстокого поводження з тваринами

 

У пресслужбі університету повідомили, що отримали колективне звернення студентів про те, що д.ф.н, професор кафедри соціальної філософії та управління Любов Воробйова використовує російську мову під час проведення лекцій у дистанційному форматі.

Читайте також: Британських монархів звинуватили в работоргівлі: подробиці

Виконувач обов’язків ректора Податкового університету Дмитро Серебрянський розповів, що після колективного звернення студентів розпочали службове розслідування. На його період Воробйову відсторонили від виконання обов’язків.

«Співпраця з викладачем, який використовує мову країни-агресора у стінах Податкового університету, неприпустима!» — наголосив Серебрянський.

 

Читайте також: Франківська художниця продала картину за ₴430 тисяч для бійців «Азову»: фото

Студентів, якщо вони мають інформацію про подібні інциденти з викладачами у минулому, попросили поінформувати про це керівництво.