Мультфільм «Думками навиворіт 2» у червні вийде в український прокат: офіційний трейлер українською

19.03.2024

В український прокат цього літа виходить продовження американського мультфільму кінорежисера Келсі Манна «Думками навиворіт 2» (Inside Out 2) про дівчинку Райлі та її свідомість. 

Опубліковано новий український трейлер «Думками навиворіт 2», постер та кадри з відео. Стрічка представляє нові емоції у свідомості тепер уже підлітки Райлі. До Радості, Гніву, Печалі, Страху та Відрази приєдналася група емоцій, які ідеально пасують підлітковому віку.

Про що фільм «Думками навиворіт 2»? Сюжет коротко

Продовження мультфільму від Disney та Pixar повертає глядачів у свідомість новоспеченої підлітки Райлі. Головна контора у голові дівчини зіштовхується з раптовим виселенням, щоб звільнити місце для чогось вкрай несподіваного: нових Емоцій! Радість, Печаль, Гнів, Страх та Відраза вже давно успішно працюють разом. Тому вони не знають, що відчувати, коли зʼявляється Тривожність. І, схоже, вона прийшла не сама.

Тривожність, раніше оголошена новенька емоція, неодмінно струсоне все у штаб-квартирі та за її межами. Тривожність – це нестримна енергія, яка з ентузіазмом дбає про те, щоб Райлі була готова до всіх можливих негативних наслідків.

Читайте також: Фільми, які покажуть в кінотеатрах України в березні 2024 року

Заздрість, хай і маленька, але вона точно знає, чого хоче. Вона вічно заздрить всьому, що мають інші, і не соромиться тужити через це.

Хандру нічого не турбує, окрім постійного закочування очей. Хандра додає Райлі ідеальну кількість підліткової апатії, коли відчуває, що їй це потрібно.

Конфуз любить залягти на дно, що нелегко для цього кремезного хлопця з яскравим рум’яним обличчям.

«Думками навиворіт 2» — офіційний український трейлер:

«Думками навиворіт 2» / Inside Out 2 — актори та режисер фільму:

До акторського складу «Думками навиворіт 2» увійшли: Емі Полер, Філліс Сміт, Льюїс Блек, Тоні Гейл, Ліза Лапіра та інші.

Читайте також: Що подивитись на Netflix у березні 2024 року: 58 найочікуваніших фільмів та серіалів

Режисером анімаційної стрічки став Келсі Манн — американський художник-розкадровщик і сценарист. Це його дебют як режисера.

Фільм 2015 року «Думками навиворіт» зрежисирував Піт Доктер.

Кадри з фільму «Думками навиворіт 2» / Inside Out 2

Постер до фільму «Думками навиворіт 2» / Inside Out 2:

Коли вийде в прокат фільм «Думками навиворіт 2» / Inside Out 2?

Пресслужба повідомила, що в український прокат мультфільм «Думками навиворіт 2» вийде 13 червня 2024 року.

Читайте також: 

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: FacebookTelegramInstagram