Must Have та Arm Women Now запустили ініціативу із забезпечення жінок-військових формою

21.06.2023

Український бренд одягу MUST HAVE разом із першим в Україні соціальним проєктом із пошиття жіночої польової військової форми ARM WOMEN NOW об’єдналися задля висвітлення проблеми гендерного забезпечення Збройних сил України.

У межах колаборації «Сильні жінки сильної країни» MustHave із купівлі кожної базової футболки передасть військову футболку українкам на фронті, які потребують функціональної та зручної військової форми, розробленої саме для жінок.

Читайте також: Громадська організація «Землячки» відкрила збір на літню військову форму для жінок

Команда прагне передати українським захисницям 500 хакі-футболок.

Читайте також: Нові літні колекції одягу від українських брендів: фото

«Такі проєкти, як Arm Women Now, голосно стверджують, що для жінок форма не обмежується вибором пікселя або мультикама. Надважливі лекала, простір для різного обхвату грудей, розташування кишень, особливі вставки для ніжних зон тіла тощо. Проблему відходу від стандарту, яку дівчата вирішують власними силами, мають почути. Для нас це прояв поваги і вдячності жінкам-захисницям», — коментують співзасновниці MustHave Анна Бец і Анастасія Дзюба.

Читайте також: Для підтримки квір-українців: бренди brabrabra та «ХУІЗИТ» випустили спільну колекцію шортів

Вартість однієї базової футболки становить 999 гривень. Придбати футболки та підтримати українських захисниць можна на сайті та у магазинах MustHave у Києві та Львові.