На Херсонщині росіяни убили вагітну українку, яка рятувала своїх дідуся з бабусею

12.06.2023

На Херсонщині росіяни вбили 32-річну вагітну українку Тетяну Гришко, яка намагалася врятувати своїх родичів від повені, що сталася внаслідок російського теракту на Каховській ГЕС.

Про це повідомили у соцмережах друзі та знайомі жінки.

Зазначимо, що трагедія сталася 8 червня 2023 року у затопленій Голій Пристані, звідки загибла Тетяна Гришко намагалася врятувати своїх дідуся та бабусю. Жінка загинула внаслідок обстрілу російськими окупантами.

Читайте також: Українську журналістку та її чоловіка викрали росіяни: подробиці

Що пишуть друзі та рідні Тетяни Гришко:

«Загинула наша дівчинка. Вчора, рятуючи бабусю із дідусем від повені, вона попала під обстріл. Загинула золота, красива, чуйна дівчина. Моя колега. З нею загинула її ненароджена донечка. За що ви її вбили, росіяни?!!!! За що ви вбили її ненароджену дитину?!!! Вона мала народити і жити, просто жити. Я назавжди запам’ятаю тебе, твою посмішку, пробач», — написала Ольга Супрун.

Читайте також: Голод, побиття та катування: українки розповіли про умови російського полону

«Це моя одногрупниця, яка проживала в м. Гола Пристань Херсонської обл. Під час евакуації, 8 червня 2023 року вона попала під обстріл. Тетяна загинула, вона була вагітною і мала багато мрій на майбутнє! Світла тобі памʼять… Я тебе хочу памʼятати завжди усміхненою із дзвінким сміхом», — написала Софія Лабунець

Читайте також: Стало відомо, скільки об’єктів культурної інфраструктури України постраждали через агресію рф

«Моя люба подружка, мені дуже сумно та боляче усвідомлювати, що тебе вже нема. Тобі було б в липні всього 33 роки. В нас була дуже гарна юність, ми з тобою вчились разом, та будували великі плани на майбутнє. Ти була щира, добра, чуйна дівчина. Була чудовим перукарем, майстром своєї справи. Царство небесне тобі та твоїй не народженій донечці», — написала Вероніка Чепурна.