На Різдво запланована прем’єра четвертої частини фільму про Бріджит Джонс: постер

15.08.2023

Стало відомо, коли світ побачить четверту й останню частину фільму про життя Бріджит Джонс. Прем’єра запланована на Різдво 2024 року.

Торік стало відомо, що команда продюсерів розпочала роботу над четвертим фільмом про Бріджит Джонс. Серія книг про Бріджит Джонс письменниці Хелен Філдинг вийшла наприкінці 1990-х і моментально стала новою британською класикою.

Книги про недолугу, але чарівну Бріджит дали англійським читачкам нову героїню — не ідеальну красуню з карколомною фігурою, а звичайну жінку, яка хоче схуднути та кинути курити. Роман сповнений алюзій на іншу британську класику — «Гордість і упередження» Джейн Остін.

Читайте також: Альфред Гічкок: найкращі фільми майстра саспенсу

Але ось головне питання: що нас чекає у фільмі «Бріджит Джонс — 4»? Зважаючи на заяви команди, Рене Зеллвегер погодилася зіграти Бріджит вчетверте, але чи побачимо ми на екрані Коліна Ферта або Х’ю Гранта, який грав Деніела Клівера у перших двох фільмах?

Читайте також: Найкасовіші фільми 2023 року: ТОП-10

Відомо, що у четвертій частині з’явиться Х’ю Грант і Патрик Демпсі, а також нові персонажі, яких зіграють Наомі Харріс і Джоді Комер.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та Facebook.