На власну справу: українські ветерани можуть отримати гранти до 1,5 млн грн

Граент для ветеранів

Мінветеранів та Український ветеранський фонд запускають конкурсну грантову програму для розвитку ветеранського бізнесу “ВАРТО РОБИти СВОЄ”. Тепер українські ветерани можуть отримати гранти до півтора мільйона гривень на власну справу.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Переможці отримають від 500 тисяч до 1,5 млн грн на ведення власної справи. Загальний бюджет програми — 15 млн грн. Окрім фінансування, ветеранське підприємництво також отримає підтримку на законодавчому рівні.

Читайте також: В Україні запровадять додаткові виплати в разі інвалідності чи смерті через війну

Перевагу надаватимуть бізнесам, які будуть підтримувати продовольчу безпеку: від створення софту для агродронів до відкриття пекарні. Приймання заявок стартує з 24 березня.

Читайте також: Переселенцям можуть скасувати статус ВПО: що сталося?

Подати заявки на участь у конкурсній грантовій програмі можуть:

  • ветерани, члени сімей ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.