Найкращі образи від українських дизайнерів до Міжнародного жіночого дня

Корсет як символ свободи
07.03.2023

8 березня ми святкуємо International Women’s Day, під час якого прийнято не лише вітати жінок, але й відзначати їхні досягнення та всіляко підтримувати свободи.

Одним із трендових елементів та символом жіночої свободи став корсет. Цей елемент одягу носили європейські жінки ще з кінця 16 століття, надалі змінюючи свою форму відповідно до еволюції моди. Вступити корсету в нову еру, де із синоніму пригнічення він перетворився на символ жіночої сили, допомогли легенди моди Вів’єн Вествуд та Жан-Поль Готьє. Свої перші корсети королева панка представила у 1970-х, запропонувавши носити їх поверх одягу. Відтепер корсет не обмежує жінок, а надає впевненості.

Читайте також: ТОП-10 б’юті-подарунків від українських брендів на 8 березня

GURANDA

«Мовою моди я намагаюся розповідати про плин та циклічність історії, про вибір, який жінки роблять протягом століть, і про важливість їхньої свободи», — каже дизайнер Олена Гуранда.

Нова колекція – це про право жінок носити те, що вони хочуть. У кожному образі, виробі чи деталі можна відчути дух свободи. Знакові корсетні деталі, а також жіночна підкреслена лінія талії – пронизують більшість робіт Олени Гуранди.

Дизайнерка розповідає історію корсету: від болісної до грайливої. Очевидно, що жінки затягували шнурівку на собі протягом століть, але цей фантастичний предмет із натяком на білизну може зробити набагато більше, ніж створити красиві вигини. GURANDA пропонує варіації корсетів як символ нових можливостей. Корсети так само можна побачити поверх футболки або ж міні-спідниці чи в стильних джинсових образах. Олена Гуранда з сезону в сезон не втомлюється експериментувати з ультражіночним кроєм, принагідно надягаючи корсет поверх одягу, а не під нього.

FROLOV

Ключовими в естетиці FROLOV є корсетні вироби, ручна вишивка кристалами та моделі-трансформери. Іван Фролов пропагує фетиш та відвертість, а тому цей тренд ніби створений для його бренду.

Читайте також: Українкою бути стильно: бренд RITO представив колекцію одягу у яскравих відтінках

У колекціях FROLOV – корсети усіх варіантів, усіх кольорів. Високі або стягуючі лише стегна та талію, з кристалами або без, з кріпленнями для панчіх або рівні, зі спицями, прихованими у внутрішній конструкції корсета або, навпаки, винесеними назовні.

Доречі, нещодавно Бейонсе одягла рожеву сукню-корсет Firework, підтримавши тренд та українську модну індустрію.

Читайте також: Українські дизайнерки представили колекцію сезону осінь-зима у Парижі

LALLIER

«Ми завжди створювали ефектні сукні для впевнених жінок, які хочуть виразити себе через одяг. Це наше ДНК», — розповідає засновниця бренду LALLIER Юлія Франц.

Натхненна церемоніями нагород, червоними хідниками та розкішними вечірками знаменитостей, дизайнерка створила колекцію нарядів, що вшановує коди старого Голлівуду, але в новій сучасній інтерпретації. Багато корсетних деталей, ручної роботи, провокаційних відкритих елементів, блискучих аплікацій, глянцю та блиску. Для жінок, які не дивлячись на потрясіння повертаються до свого життя, щоб насолоджуватися ним у повній мірі.

LEVER COUTURE

Українка та засновниця бренду Lever Couture Леся Верлінгʼєрі створює не просто сукні, а справжні арт об’єкти. Саме тому її обирають такі зірки як Леді Гага, Мілла Йововіч та Хайді Клум. І тему корсету дизайнерка обігрує дуже творчо – в лукбуці бренду він з’являється у формі прозорого пластику поверх неймовірної кутюрної сукні рожевого кольору.