Неймовірні: 5 українських гаджетів, що вразили на CES 2018

Огляд виставки електроніки у Лас-Вегасі

12.01.2018

Я вже стикалася із ситуацією, коли про українських розробників після минулорічної CES гомоніли західні медіа, а вітчизняні ЗМІ сором’язливо мовчали у хусточку.  Тож, маю надію, що цього року публікацій про пригоди, досягнення та контракти українців у Вегасі буде більше. І перед вами — одна із них.

Hushme

Кореспондент ВВС News веде репортаж про Hushme

Це персональний акустичний пристрій, який захищає конфіденційність розмови в умовах відкритого простору. Розробила девайс команда ARTKB. На вигляд гарнітура нагадує прості навушники, але варто піднести її до рота, — ніхто не почує, про що ви говорите по телефону. Маскування вашого голосу можливе завдяки різним звукам. Мобільний додаток, попередньо встановлений на ваш смартфон, дасть можливість вибрати на ваш смак звук вітру, шум океану або дощу, крики птахів або мавп, дихання Дарта Вейдера або голоси посіпак. Додаток дозволить не тільки вибирати звуки маскування голосу з бібліотеки, а й завантажувати інші звуки, регулювати гучність і т.п.

CloviTek

Система CloviTek, розроблена Віталієм Махідовим, допоможе підтримати режим тиші, й у той самий час зробить перегляд відео повноцінним. Працює вона наступним чином: потрібно підключити пристрій CloviFi до телевізора, потім підключити CloviFi до Wi-Fi, завантажити і встановити додаток на свій смартфон, з меню вибрати пристрій (в даному випадку телевізор), підключити навушники до смартфону і слухати фільм/передачу/музику через навушники. Ви не будете нікому заважати вдома або в офісі, якщо того вимагають обставини. CloviFi в даному випадку грає роль передавача звуку з телевізора на смартфон, а додаток дозволяє керувати його гучністю.

Nasal Booster

Фірма Whirl, яка була заснована Максимом Бондаренком, розробила гаджет для спортсменів — Nasal Booster. Він збільшує обсяг вдиху, а разом із тим і споживання кисню, який є необхідним під час тренувань. Додатковий кисень додає енергії, збільшує витривалість, зменшує втому м’язів, а також регулює дихання, щоб не було задишки.

SolarGaps

SolarGaps — це жалюзі, що здатні накопичувати сонячну енергію. Ламелі жалюзі оснащено модулями, які перетворюють сонячне випромінювання в теплову та електричну енергію. Таким чином жалюзі можуть зробити будь-яке приміщення незалежним від зовнішніх електричних мереж. Потужність SolarGaps на квадратному метрі віконного отвору досягає 150 Ватт за умов зовнішнього розміщення жалюзі, і до 100 Ватт, — за внутрішнього. Девайс управляється додатком зі смартфона. Автором цього проекту є українець Євген Ерік.

Air Metal Detectors

Якщо говорити коротко, то Air Metal Detectors — це гаджет, який перетворює будь-який мобільний телефон у професійний металошукач. Він має додаток для пристроїв Android та iOS, який ви маєте завантажити, підключитися до металошукача й отримувати інформацію на свій смартфон під час пошуку скарбів, золота та кладів.

Фото із Facebook Олександра Нестеренка

— Читайте також: CES — 2018: Нові технології, супердевайси та мегатренди