«Незламні»: організатори фестивалю документального кіно анонсували спеціальну програму

Doc Kyiv Fest відбудеться наприкінці березня

08.03.2024

Фестиваль глядацького документального кіно Doc Kyiv Fest розпочнеться у столиці в останні дні березня. Спеціальна програма складається з чотирьох фільмів, об’єднаних спільною тематикою. Про це йдеться на сторінці фестивалю.

«Незламні – це спеціальна програма фестивалю Doc Kyiv Fest. Герої відібраних фільмів, незважаючи на всі труднощі, своїм прикладом нагадують про цінність життя, стійкість людського духу та мужність українців які надихають увесь світ своєю незламністю», — зазначила Анна Паленчук, членкиня відбіркової комісії Doc Kyiv Fest.

До програми потрапили наступні стрічки:

«Йди за мною», режисер Любомир Левицький.

Фільм розповідає про рятувальну операцію за допомогою дронів, яку здійснили українські військові під Ізюмом влітку 2022 року. Кадри, зняті дронами під час операції, Любомиру передали військові 93-ї бригади “Холодний Яр”.

“Непомітне”, режисер Олександр Бочко

Стрічка розповідає про працівників рівненської міської лікарні, про її лікарів, волонтерів, та звичайних людей. Їх не помічають, а вони тим часом без всяких гасел та піару просто працюють. Працюють, бо це потрібно, в першу чергу, їм самим – власній людяності, власній честі.

Читайте також: Документальний фільм про українську школу для біженців у Польщі отримав премію «Еммі»

“Очі”, режисер Роман Войтко

Фільм зібрав інтерв’ю незрячих і слабозорих людей, які розповідають про своє життя, бажання та мрії.

Герої з різних міст України зустрілися в реабілітаційному центрі у Карпатах. Вони займаються спортом, вирушають у походи і танцюють. Вони майже не бачать одін одного, проте розуміють, що за час реабілітації стали майже близькими людьми.

Читайте також: Вийшов документальний фільм «Культура під час війни. Південь»

“У пошуках кипарису”, режисер Микола Носок

В 2017 році Україна підписала безвізовий режим з Євросоюзом. Тільки тоді 79-річний художник-самоук Валерійзміг вирушити до Греції, про яку раніше тільки мріяв.

Doc Kyiv Fest відбудеться 28-30 березня.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram