Великі прем’єри: Що подивитися в кінотеатрах у січні

У січні 2022 року маємо аж три фільми українського виробництва

Надя Куприненко, кинокритик, обозреватель WoMo

Почався новий кінопрокатний рік. Дистриб’юторські компанії очікують, що це буде рік, насичений голосними проєктами, оскільки разом з плановими релізами у 2022 демонструватимуться фільми, прем’єри яких було відкладено два роки поспіль через пандемію. 

У січні, наприклад, ніяк не можна пропустити «Кінгс Мен» та «Алею жахів». Крім того, на екрани повертається франшиза «Крик» і маємо аж три фільми українського виробництва. 

 

06.01.2022 Король Річард: Виховуючи чемпіонок / King Richard

Біографічна драма про двох сестер, королев великого тенісу — Серену та Вінус Вільямс.

На перший план в історії виходить батько спортсменок — Річард Вільямс на прізвисько “Король”. Саме завдяки його впертості і неухильному слідуванню власному плану щодо дочок, світ отримав відразу двох видатних тенісисток.

13.01.2022 Крик / Scream

Один з найвідоміших у кіномистецтві серійних маніяків у чорному балахоні і в масці, ідею якої взято з картини Едварда Мунка “Крик”, знову виходить на полювання.

13.01.2022 Кінгс Мен / The King’s Man

Приквел до фільмів, що виходили у 2014 та 2017 роках.

У той час, як найстрашніші за всю історію людства тирани планують початок війни, яка знищить мільйони життів, одна людина мусить кинути виклик часу, щоб зупинити їх.

Стильна, естетична стрічка з елементами і комедії, і трагедії. У головній ролі — Райф Файнс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 нових новорічних фільмів від Netflix

13.01.2022 Справжній Санта

Богдан Бенюк, Ксенія Мішина, Дар’я Петрожицька, Анна Добриднєва в українській новорічній комедії про Санту, який піддався настроям людей і вирішив подати у відставку.

20.01.2022 Любов і блогери

У Кагаплику (ні, це не одрук) переполох — скоро вибори мера. Нинішній очільник міста і потенційний майбутній мер в одній особі вирішив залучити до своєї виборчої кампанії найпопулярніших блогерів: Богдана Шелудяка, Ксюшу Манекен, Анну Алхім, Настю Єлисеєву, Анну Трінчер, Вікторію Маре та інших.

20.01.2022 Стоп-Земля

Фільм, відзначений низкою нагород вітчизняних і зарубіжних кінофестивалів. Стрічка розповідає про життя-буття українських підлітків.

16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати – ніколи не знатимеш, чи це взаємно.

20.01.202 Алея жаху / Nightmare Alley

Психологічний нуар-трилер від Гільєрмо дель Торо за мотивами однойменного роману Вільяма Ліндсі Грешама. Головні ролі у фільмі зіграли Кейт Бланшетт, Бредлі Купер, Руні Мара, Пол Андерсон та Віллем Дефо.

За сюжетом, дехто Стентон Карлайл потрапляє до мандрівного цирку, де вчиться дурити людей, після чого йде у вільне плавання і стає на шлях шахрайства, ошукуючи заможних мешканців Нью-Йорка 1940-х років.

20.01.2022 Голос кохання / Aline

Фільм — вигадана історія життя Селін Діон.

Квебек, кінець 60-х. У родині, де усі захоплюються музикою, народжується 14 дитина – дівчинка Алін. Коли вона підростає, рідні розуміють, що у неї золотий голос. Одного разу спів Алін чує відомий музичний продюсер і розуміє, що колись вона підкорить своїм талантом увесь світ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кращі фільми 2021 року за версією журналу Empire

27.01.202 Агент 117: З Африки з любов’ю /
OSS 117: Alerte rouge en Afrique noire

Комедійний бойовик з Жаном Дюжарденом у головній ролі, продовження відомої франшизи.

Легендарний Агент 117 потрапляє до Африки, де гарячішими за пустелю можуть бути тільки жінки. Озброєний невичерпною упевненістю в собі і вбивчою харизмою, він може впоратися з усіма ворогами, крім самого себе.

27.01.2022 Ми — монстри 2 / Monster Family 2

Мультфільм виробництва Німеччини і Великобританії.

Щоб врятувати Бабу Ягу та Ренфілда з пащ мисливця на монстрів, члени сімейки Вішбоунів знову перетворюються на Франкенштейна, вампіра, мумію та перевертня.