5 нових новорічних фільмів від Netflix

Netflix дуже старався налаштувати глядача на новорічно-різдвяний настрій, але простенькі сюжети і вкрай банальні сценарії трохи зіпсували наміри стрімінгу

Новий рік і диво, диво і Новий рік — симбіоз, який ніколи не пройде повз увагу Netflix. Кінокритик Надя Купріненко сподівається, що до наступного року стрімінгова платформа врахує помилки і перестане знімати фільми за сценаріями «і так згодиться», користуючись тим, що на Новий рік дуже легко дарувати людям святковий настрій.

Хлопчик на ім’я Різдво / A Boy Called Christmas

Фільм знято за мотивами бестселера британського автора Метта Гейґа і це ще одне переосмислення появи свята. Події стрічки відбуваються у лісах Лапландії, де юний Ніколас живе разом зі злою тіткою.

Скоро він змушений буде податися за Полярне коло на пошуки батька, прихопивши з собою руде мишеня, яке сам навчив розмовляти.

У деяких моментах фільм не милує маленьких глядачів, демонструючи, наприклад, втрату рідної людини, а в деяких і дорослих — сценарій написано геть погано.

Замок на Різдво / A Castle for Christmas

Здавалося б, що таких фільмів уже не знімають. Але Netflix доводить зворотне, і дарує на добре свято добру казку, кожен поворот сюжету в якій передбачуваний до оскомини.

Письменниця Софі (Брук Шилдс) вирушає до Шотландії, далі від скандалу, пов’язаного з виходом її нової книги. Там вона відразу закохується у замок, в якому зупинилася і в герцога, з яким не з самого початку знайшла порозуміння.

Після засилля кліше і банальностей письменниця і герцог знаходять шлях до сердець один одного.

Тривожні люди / Anxious People

Серіал — екранізація однойменного бестселера шведського письменника Фредріка Бакмана, сценарій до якого написав він сам.

Докладніше про історію читайте у матеріалі WoMo.

Тисяча миль від Різдва / 1000 Miles from Christmas

Іспанський фільм-утікач від буденності. Нехитра, але симпатична історія, з банальним сюжетом, зате з прекрасними краєвидами.

Місцями смішна і здатна налаштувати на святковий лад.

Баранчик Шон: Втеча перед Різдвом / Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

Іноді виходить так, що короткометражний зовсім дитячий мультфільм дасть фору дорослому повному метру. З баранчиком Шоном саме така історія: прекрасно намальована анімація змушує не відлипати від екрана весь час перегляду. І таки дарує правильний настрій.