Нові трилери: 7 гостросюжетних головоломок

Поринути у таємниці

Мороз по шкірі — чудовий спосіб нейтралізувати літню спеку. Для поціновувачів трилеру українські видавництва радо пропонують свіженькі книжки із різними «відтінками»: психологічними, містичними, кримінальними.

Гіпнотизер

Ларс Кеплер, «КМ-Букс»


Як отримати інформацію від єдиної вцілілої жертви потрійного вбивства, якщо вона — підліток, який знаходиться у шоковому стані? Комісар поліції Йона Лінна пропонує використати гіпноз. Доктор Ерік Барк має деякі заперечення, але ж підліток бачив, як і хто убив його родину. Проте нитка з клубка моторошних спогадів веде у такі темні закутки пам`яті, що інтрига зберігається до останніх сторінок. Серію романів про детектива Йону Лінну видали сумарним накладом у 12 млн примірників більш ніж 40-ка мовами світу.

Місто Боуган

Кевін Баррі, «Астролябія»


Постапокаліптичний трилер про війну банд Західній Ірландії 2053 року. Банда Стиляг та її харизматичний лідер Логан Гартнетт правлять містом Боуган вже декілька десятків років, аж раптом у них з’являються суперники, та й всередині клану виникає конфлікт. Чи вціліє Логан і яке майбутнє чекає на місто Боуган?

Погана

Клої Еспозіто, «Клуб сімейного дозвілля»


Були собі дві сестри-близнючки: погана і ще гірша. Сестричку Бет вбили у першій книжці «Шалена», а ще гірша, Алві, вирішила видати себе за неї. Чоловіка і коханця сестри довелося «прибрати», а от тепер, ставши коханкою небезпечного мафіозі на ім`я Ніно, Алві починає нову гру: цікава і шалена оборудка має зробити їх багатими. Але Ніно вирішує, що багатство на два не ділиться, тому зникає. Жахлива помилка. Тому що Алві починає довге полювання на зрадника.

Дружина мого чоловіка

Джейн Коррі, «Нора-Друк»


«Нормальне» життя може бути сповнене несподіванок. Лілі — молода юристка, вона нещодавно вийшла заміж, переїхала в нове помешкання й отримала нову роботу. Здавалося б: жити й радіти. Але щось темне й небезпечне ховається у родинних таємницях чоловіка, клієнт може виявитися жорстоким убивцею, а 9-річна сусідка справляє враження дівчинки з фільму жахів. Психологічний трилер для тих, хто обожнює сімейні драми.

Дівчата, які нічого не скажуть

Ерік Рікстед, #книголав

Вмикаємо адреналін на повну! Маленьке провінційне містечко, вночі зникає юна Менді. Невже тут із дівчатами може трапитися щось погане? О, ще й як! Відставний детектив Френк Рат бачить свого роду дежавю і береться розслідувати справу, одночасно намагаючись здолати і людське зло у його чистому вигляді, і власних демонів з минулого.

Крижані близнята

С.К. Трімейн, «Віват»

Знову все починається дуже добре: молода пара побралася, в них народились чудові донечки-близнючки Лідія та Кірсті. Але у родину приходить біда: маленька Лідія загинула внаслідок нещасного випадку. Горе й фінансові труднощі є серйозним випробуванням, то ж батьки з вцілілою Кірсті вирішують переїхати на невеликий острів у Шотландії, родинну спадщину, прагнучи в такий спосіб урятувати шлюб. Але тут починається дещо незрозуміле: Кірсті каже, що вона — Лідія. Чи говорить вона правду? Що насправді сталося з другою сестрою?

Вільне падіння

Джессіка Беррі, «Клуб сімейного дозвілля»

Літак впав у горах Колорадо. Молода Еллісон Карпентер вціліла, але їй треба ще вижити, оскільки невідомі переслідують її, зачищаючи всі сліди авіакатастрофи. Мати Еллісон, Меґґі, якій приносять звістку про загибель дочки, намагається розібратися у тому, що сталося чому на місці катастрофи знайшли намисто Еллісон, а її саму — ні? Чи не була авіакатастрофа планом вбивства і хто бажав смерті її доньці? Коли знаєш страшні секрети впливових людей, то життя опиняється у небезпеці.

— Читайте также: Доросле літо: 7 нових книжок для молоді