Новий скандальний твіт: що Ілон Маск написав про Україну

Ілон Маск
28.02.2023

Американський підприємець і засновник великих компаній, зокрема SpaceX, знову шокував українців своєю позицією стосовно вторгнення Росії в Україну і війни загалом.

Про це пише Громадське телебачення.

Американський підприємець Ілон Маск оголосив, що Революція гідності була «переворотом». Михайло Подоляк, радник глави Офісу президента, закликав Маска припинити читати російські газети.

Читайте також: Ґвалтували та катували однокласника: на Запоріжжі засудили трьох неповнолітніх

Фото: hromadske.ua

Маск дав свій коментар до статті американського політолога, який пояснив початок російсько-української війни тим, що для Путіна «незаконне повалення проросійського президента України, яке він вважає «переворотом», стало останньою краплею».

Читайте також: До 15 березня триває конкурсний відбір до «Школи жіночого лідерства в цифрову епоху» в Іспанії

Фото: hromadske.ua

Це не вперше, коли Маск залишає маніпулятивні дописи у своїй соціальній мережі Twitter. У жовтні він висловив своє бачення «україно-російського світу» і запропонував віддати Крим Росії.

Читайте також: 88% компаній, які належать українкам, працюють у межах країни, – дослідження

Фото: hromadske.ua

Також він заявив, що через більшу кількість жителів у Росії перемога України в тотальній війні малоймовірна, а один із ймовірних результатів закінчення війни — формальне закріплення влади Росії над окупованим Кримом та «перевибори» на інших окупованих землях.

Читайте також: Більшість українців не будують плани на майбутнє — дослідження

Фото: hromadske.ua