Європейська академія лідерства (European Leadership Academy) Huawei проводить відбір до літньої Школи жіночого лідерства в цифрову епоху (Summer School for Female Leadership in the Digital Age), що відбудеться з 25 до 30 червня 2023 року у Іспанії. Місце проведення оголосили на заході «Жінки у сфері технологій» (Women in Tech), організованого Huawei 27 лютого під час Світового конгресу мобільних технологій (Mobile World Congress).
Кожну країну з 27 країн-членів ЄС представлятиме одна учасниця. Завдяки партнерству з Європейським навчальним фондом (ETF) участь у програмі також візьмуть представниці з України та із шести західнобалканських країн. У конкурсі можуть брати участь кандидатки з українським громадянством, що перебувають в Україні або тимчасово за її межами.
Школа збере десятки світових експертів, спікерів і менторів, які проведуть тижневе інтенсивне навчання на рівні програм MBA провідних міжнародних університетів. Мова програми — англійська. Участь у програмі безкоштована.
Читайте також: Жінки та бізнес: з чого почати та як отримати грант на розвиток своєї справи
Реєстрація
Заявки приймають онлайн до 15 березня 2023 року. Реєстрація онлайн — на сайті European Leadership Academy https://www.europeanleadershipacademy.eu/
Програма
Учасниці візьмуть участь у тижневій програмі, що складатиметься з майстер-класів, командних проєктів та обміну досвідом. Це міжнародна програма випускниць, тих, хто зараз на початку професійної кар’єри та цікавиться технологіями та інноваціями.
Школа жіночого лідерства в цифрову епоху є частиною ініціативи Huawei «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future). Ця освітня платформа свідчить про зобов’язання компанії сприяти цифровій інклюзії, зокрема щоб подолати гендерний розрив та створити світ, у якому жінки мають усі можливості для професійного зростання і ведуть суспільство до більш інклюзивного та сталого цифрового майбутнього.
«Літня школа, яку організує Huawei у 2023 році, стане для майбутніх лідерок у різних галузях чудовою можливістю отримати свіжі знання про нові технології. Компанія продовжує підтримувати таланти в Європі, а також розвивати їхні цифрові навички, які важливі для переходу до зелених технологій. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з нашими іспанськими партнерами, щоб надати студентам найкращі освітні можливості напередодні головування Іспанії в Раді ЄС», — сказав Тоні Юн Цзінь (Tony Yong Jin), віцепрезидент Huawei в Європі та головний представник Huawei у європейських інституціях.
Читайте також: Жінки та бізнес: з чого почати та як отримати грант на розвиток своєї справи
«Жінки з будь-яким досвідом повинні мати змогу очолити технологічні зміни. Тож наша навчальна програма надає їм необхідні інструменти й навички для розвитку в умовах цифрової трансформації. Важливо підкреслити, що обрані кандидатки отримують повну стипендію для участі у програмі і перетворення їхніх мрій на реальність. Маючи різний досвід — науковий чи гуманітарний, жінки відіграють важливу роль у формуванні нашого спільного майбутнього. Потрібно залучити всіх до розроблення нових технологій. Насправді забезпечення рівних умов у галузі є першим кроком для створення дійсно інклюзивного світу без упереджень і дискримінації. Я пишаюся тим, що моя рідна країна, Іспанія, прийматиме студенток наступної школи лідерства, яка змінить життя багатьох на краще», — прокоментувала Берта Ерреро (Berta Herrero), голова напряму рівності, різноманітності та інклюзії у Huawei Europe і директорка програм Школи жіночого лідерства в цифрову епоху.
Випуски Школи жіночого лідерства у цифрову епоху Європейської академії лідерства проходять у різних містах Європи:
- у серпні 2021 року у Ліссабоні (Португалія),
- в лютому 2022 року в Ніцці (Франція),
- у липні 2022 року у Празі (Чехія).
Учасниця Європейської академії лідерства Марія Кошкіна поділилася своїм досвідом участі у літній школі у липні 2022 року:
«Для мене Європейська академія лідерства стала точкою переусвідомлення себе в контексті взаємодії зі світом. Вчора ти мислиш масштабами своєї країни або навіть міста, а сьогодні ти розумієш, що твій масштаб — це весь світ. І неймовірним є те, що академія дає не тільки це усвідомлення, але й безліч можливостей і нових контактів для реалізації своїх мрій і амбіцій».
На конкурсний відбір для участі у програмах Школи жіночого лідерства в цифрову епоху за минулі роки надійшло понад 6 тисяч заявок від студенток і молодих спеціалісток з усієї Європи. Ця програма є однією з найкращих можливостей на континенті для молодих жінок, що мріють отримати знання для розвитку технологій майбутнього.
Про «Хуавей Україна»
Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, розумні пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія прагне відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов’язаним для кожної людини, оселі та організації. Компанія вкладає значні кошти в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 197 тисяч співробітників у більш ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують 3 мільярди людей в усьому світі.
Читайте також: Скільки дітей-біженців з України навчається у польських школах та дитсадках
Комплексний портфель продуктів, рішень і послуг Huawei є конкурентоспроможним і безпечним. Завдяки відкритій співпраці з партнерами з екосистем ми створюємо довгострокову цінність для наших клієнтів, прагнемо розширювати можливості людей, збагачувати особисте життя і сприяємо впровадженню інновацій в організаціях усіх форм і розмірів.
Компанія Huawei заснована у 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам.
Читайте також: Росія продовжує викрадати дітей з України: названа страшна цифра
В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року (www.huawei.ua). Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. В Україні компанія започаткувала соціальне партнерство для безбар’єрності у цифровому світі: створено перший українськомовний мобільний застосунок Digital Inclusion для комунікації, розвитку мовлення та соціалізації людей, для яких вербальна комунікація неможлива (https://dimobi.org.ua/ua/about). Протягом усього 2022 року компанія разом із партнерами проводила комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні та активно розвивала екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: https://www.huawei.ua.
Читайте також: Як на жінок та дівчат впливає тривала війна в Україні: подробиці
Контакти
Аліна Севастюк, старша менеджерка зі зв’язків із громадськістю «Хуавей Україна», [email protected],+380 95 462 82 82