On the go: 8 додатків для тих, хто навчається безперервно

Розібратися в мистецтві, зрозуміти анатомію, потренувати іноземну мову

08.05.2018

Маєте вільні 10 хвилин і хочете провести їх з користю та дізнатися щось нове? Щоб отримати доступ до безмежних знань, сьогодні кожному з нас варто лише дістати з кишені смартфон. Ми підібрали 8 додатків, які допоможуть стати більш ерудованим, вправлятися у знанні мов та розвинути потрібні у повсякденні навички.

Для охочих підтягнути іноземну

Duolingo

Англійська, німецька, французька та ще понад три десятки мов в одному з найпопулярніших додатків для вивчення іноземної. Duolingo підходить як для тих, хто починає з алфавіту, так і для просунутих користувачів. Завдяки коротким завданням додаток дозволяє потренувати розмовну та прокачати свої навички в читанні й на письмі. Duolingo доступний для завантаження на itunes.apple.com і play.google.com.

Busuu

Як і Duolingo, Busuu працює у форматі вправ для тренування лексики, граматики та вимови. Додаток одразу пропонує будувати фрази та речення, тож тим, хто вивчає ази, Busuu може здаватися трохи складним. Для користувачів відкриті курси з 12 іноземних мов – від польської та італійської до японської та арабської. Завантажити утиліту можна безкоштовно з itunes.apple.com і play.google.com.

Для поціновувачів мистецтва

Google Arts & Culture

Понад 5 мільйонів віртуальних експонатів із найбільших музеїв і галерей світу, — малюнки та живопис, мозаїки та мурали, ‒ додаток від Google дозволяє роздивитися їх в найдрібніших деталях. Окрім того, завдяки сервісу Street View можна вирушити в онлайн-тур культовими місцинами – від Тадж Махалу та Версалю до єгипетських пірамід і навіть тюрми «Алькатрас». Google Arts & Culture можна безкоштовно завантажити з itunes.apple.com і play.google.com.

DailyArt

«Щоденна порція історії мистецтва», ‒ так називають додаток його розробники. Якщо у масштабах Google Arts & Culture можна трохи загубитися, формат DailyArt зручний для того, щоб споживати мистецтво у помірних дозах. Щодня додаток надсилатиме push-повідомлення з новим витвором мистецтва та супровідним описом. В арсеналі DailyArt історії творення понад 1600 шедеврів світового мистецтва – вистачить надовго. Безкоштовно завантажити додаток можна на itunes.apple.com і play.google.com.

Для зацікавлених наукою

SkyView

Інтерактивна мапа зоряного неба просто у вас в кишені. За допомогою доповненої реальності програма дозволяє вивчати зірки в будь-якому місці в будь-який час. Великий плюс SkyView ще й у тому, що вона розповідає не лише про найбільш відомі сузір’я та небесні тіла. Буквально всі об’єкти на мапі клікабельні, навіть ті, що на перший погляд здавалися тлом. Додаток SkyView доступний для завантаження у безкоштовній та преміум-версії на itunes.apple.com.

Complete Anatomy

Для охочих дізнатися більше про те, як працює власний організм, розробники створили 3D-атлас людського тіла. Як і SkyView, Complete Anatomy працює за допомогою доповненої реальності. Додаток не обмежується лише внутрішніми органами та дозволяє клікнути на будь-яку частину тіла, щоб дізнатися відповіді майже на всі питання про їх функціонал. Complete Anatomy також надає доступ до безлічі різноманітних лекцій і курсів, які будуть цікаві не тільки ентузіастам, але й людям з профільною освітою. Завантажити утиліту в безкоштовній і преміум-версії можна на itunes.apple.com.

Для допитливих

JigSpace

Ще один додаток із технологією доповненої реальності. Розробники JigSpace ставили на меті відповісти на важливе запитання «як це працює?» та створили бібліотеку інтерактивних 3D-моделей. Додаток, зокрема, дозволяє вирушити в міні-подорож до центру Землі, зрозуміти, чому відбуваються землетруси та дізнатися механізм роботи дверного замку чи кавамашини. JigSpace доступний для безкоштовного завантаження на itunes.apple.com.

Для бажаючих прокачати мозок

Elevate

На відміну від попередніх додатків, Elevate створювався не для поглиблення специфічних знань. Додаток містить понад 40 цікавих ігор для мозку, що розвивають навички потрібні у повсякденному житті. Від тренування пам’яті та влучності до математичних вправ, ‒ англомовний Elevate також може стати тимчасовою заміною додатків з вдосконалення іноземної. Утіліта доступна для завантаження на платформах itunes.apple.com і play.google.com.

Джерело: shondaland.com

Прокачати підприємницькі скіли, дізнатися про нові підходи щодо розвитку своєї справи на менторських сесіях і воркшопах (в області стратегії, маркетингу, фінансів, IT, PR і продажів) ви зможете, відвідавши фестиваль для малого і середнього бізнесу Get Business Festival 2018, який пройде 14 листопада в Києві за адресою: вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський».

Квитки на Get Business Festival 2018 можна придбати на get.delo.ua.

Повна програма заходу.

— Читайте также: Доповнена реальність: 8 корисних додатків для дітей