Підводний човен з туристами зник в Атлантичному океані: кисню залишилося на 60 годин

20.06.2023

В Атлантичному океані зник зв’язок із підводним апаратом, який доставляв туристів на глибину для огляду останків «Титаніка». У екіпажу залишилося кисню приблизно на 60 годин.

Про це пише ВВС.

За словами берегової охорони, на борту зниклого апарату перебувають п’ятеро людей, включаючи одного члена екіпажу. Серед туристів, за попередньою інформацією, британський мільярдер Хеміш Хардінг і ще три великі бізнесмени.

Читайте також: Реєстровані партнерства в Україні: закон підтримав німецький дизайнер

Відомо, що зараз ведуться пошуки апарату з повітря. Рятувальники сподіваються, що він спливе, оскільки запрограмовано підійматися на поверхню води у разі технічних неполадок. Також є припущення, що субмарина застрягла серед уламків корабля. У екіпажу залишилося кисню приблизно на 60 годин.

Читайте також: У Пакистані чоловік застрелив власну доньку «в ім’я честі», а суд його виправдав: подробиці

Зазначимо, що OceanGate бере з туристів 250 тисяч доларів за місце в їх експедиціях до уламків “Титаніка”, що знаходяться на глибині 3800 метрів за 600 кілометрів від узбережжя Ньюфаундленду в Канаді.

Читайте також: У Туркменістані студенток змушують носити довгі коси

У компанії стверджується, що субмарина може розмістити п’ять осіб, серед яких капітан, три туристи та «експерт з контенту», як його називає фірма. Саме дослідження «Титаніка», включаючи занурення та спливання, займає вісім годин.