Подарунок від Укрзалізниці. Маленький Ярослав отримав іграшку замість загубленої в поїзді

27.05.2024

Волонтерка Наталія Красота поділилася історію про те, як її 4-річний син загубив улюблену іграшку в потягу Кам’янець-Подільський — Львів. Хлопчик дуже засмутився, тому мама вирішила звернутися до Укрзалізниці з питанням про залишеного м’якого зайчика та опублікувала допис у соцмережі. Невдовзі надійшла відповідь від залізничників, проте вона була невтішною — іграшку не знайшли. А вже за кілька днів Наталія отримала посилку з подарунком для малого та листівкою.

«Привіт, друже! Ми зустріли твого Зайчика в одному з наших вагонів. Уявляєш, він вирішив помандрувати залізницею! Тоді ми випили з ним чаю і вмовили повернутися до Ярослава і розповісти про свої пригоди. Не дивуйся, що він виглядає трішки інакше. Подорожі змінюють людей, а зайчиків і поготів. Але всі зміни на краще. Тримай міцно тих, кого любиш!» — йшлося у листівці.

листівка

Фото: Natalia Krasota / Facebook

Пізніше жінка розповіла цю історію «УП. Життя». Вона із сином зараз перебуває у Кам’янці-Подільському, куди вони переїхали із Запоріжжя. Чоловік Наталії загинув на війні мінулого року. Вона відвозила сина до бабусі у Львів, звідки вони планували виїхати до Трускавця. М’яка іграшка давно стала улюленою для її сина.

На початку повномасштабної війни Наталія з Ярославом виїхали за кордон. У Нідерландах їм і подарували цього зайчика, який згодом обїздив з малюком кілька країн Європи. Тож не дивно, що хлопець дуже засмутився. А його маму врешті заспокоїв і розчулив подарунок від Укрзалізниці.

«Подивіться, що ви зробили! Одне диво для маленького хлопчика зараз наповнює світлом душі і серця величезної кількості людей. Тим, що нам всім так потрібно зараз. Я щиро рада, що ми загубили того зайця. Він конвертувався у щось набагато більше і потужніше. Це однозначно вартувало того», — написала Наталія.

Читайте також: «Укрзалізниця» спільно з UAnimals переглянуть правила проїзду стосовно людей із тваринами

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram