Поламати голову: 5 ігор для маленьких інтелектуалів

Квести, головоломки та "три у ряд"

Під час канікул малечі, звичайно, хочеться відпочити від школи. Але це не означає, що не можна тренувати свій розум! Отже запропонуйте дітям кілька ігор, які навчать мислити логічно, прораховувати варіанти та приймати правильні рішення.

Simon’s Cat — Crunch Time

Пригода-головоломка здивує своєю веселою та якісною анімацією та складними рівнями, які доведеться пройти, щоб нагодувати кота Саймона та його друзів, перемогти злодюжок-кротів та прогнати всюдисущого песика. Гра відноситься до типу «три у ряд», тут треба прораховувати ходи, як у шахах. А ще пам’ятати, що кількість ходів та спроб пройти рівень — обмежені. Попереджаємо, що цей безкоштовний додаток має й платний контент! Є версії для iOS та Android.

After The End: Forsaken Destiny

Геймплей After The End наповнений неймовірно цікавими головоломками, які ускладнюються із переходом на кожний наступний рівень. На кожному з рівнів заховано велику кількість секретів, важелів, кнопок і інших активних елементів, з якими можна взаємодіяти і які безпосередньо впливають на проходження рівня. Грати можна за головного героя, або за його батька. Вартість на play.google.com становить 104,99грн, а на itunes.apple.com — $3,99.

Faraway 2: Jungle Escape

Ця головоломка-квест дещо нагадує за сюжетом попередню гру. Але цього разу вам доведеться подорожувати джунглями у пошуках загублених цивілізацій, древніх палаців і храмів. 18 рівнів, логічні задачі, яскрава графіка та занурення в пригодницьку атмосферу зроблять гру улюбленою для дітей та дорослих. Цей безкоштовний додаток має платний контент та містить рекламу. Має версії для iOS та Android.

Connect it! Wooden puzzle

Витончена логічна головоломка, що має декілька рівнів, пропонує пройти їх за допомогою дерев’яних дощечок. Концепція гри не настільки проста, як може здатися на перший погляд. Отже, гравцеві доведеться добре подумати, щоб розв’язати запропоновані задачі. Даний безкоштовний додаток має платний контент та містить рекламу. Є версії для iOS та Android.

Ріддлорд: Слідство

Гра-квест пропонує вам стати слідчим Джеком Рідом, який робить все можливе, щоб розгадати загадку Ріддлорда. Хто він такий? Навіщо викрав сина Джека? Які секрети підготував цей чаклун-алхімік? Гра містить елементи детективу та трилеру, отже рекомендуємо її дітям від 13 років. Вартість на play.google.com становить 30,99 грн.

— Читайте також: Розумні забавки: 8 ігор для відмінників