Розумні забавки: 8 ігор для відмінників

Привід застосувати шкільні знання

Розумні забавки: 8 ігор для відмінників

Щоб грати в мобільні ігри, необхідно добре вчитися в школі. Не вірите? Тож пропонуємо вашій увазі декілька геймплеїв, пройти які зможе лише той школяр, який добре знається на фізиці, геометрії, логіці, ботаніці, має художній смак та відмінне просторове мислення.

Hidden Folks

Бути дуже уважним до деталей, добре запам’ятовувати образи та керуватися логікою навчить ця гра. Хоча вона чорно-біла, але неймовірно цікава, завдяки стильній анімації. Отже гравцеві доведеться шукати захованих чоловічків серед лісів, полів та густо населених міст. Спробуйте відшукати! Щоб завантажити гру на iOS-пристрої, доведеться заплатити $2,99, а на Android-пристрої — 109,99 грн.

Stellar Fox

Атмосферна гра-головоломка запропонує допомогти лисеняткові знайти його маму, яку він загубив під час хуртовини. Гравцеві необхідно буде використовувати різні графічні прийоми, а також властивості різноманітних предметів, причому постійно мати на увазі, що локації не мають єдиного вірного шляху. Отже шлях для лисеняти вам належить прокласти самостійно. Гра вражає приголомшливою двомірною графікою та прекрасно підібраним саундтреком. Завантажити Android- та iOS-версії можна безкоштовно.

Shadowmatic

3D-головоломка, за допомогою якої гравець зможе випробувати свою уяву, обертаючи в променях світла абстрактні тривимірні об’єкти і збираючи з їх тіней знайомі силуети, що відповідають тематичному оформленню кімнати. Гра поєднує деталізовану фотореалістичність, медитативний саундтрек, а також захоплюючий ігровий процес. У Shadowmatic представлені дванадцять кімнат з різним стилістичним, смисловим та музичним наповненням. Також передбачена система підказок. Версія для iOS продається за $1,99.

Monument Valley 2

Це продовження захоплюючої головоломки Monument Valley, яка допоможе краще розібратися у геометрії та потренувати просторове мислення. Гравцеві потрібно буде вирішити не одну задачу, щоб допомогти жінці на ім’я Ро та її дочці здійснити подорож надзвичайним світом, де діють власні фізичні закони. Гра для iOS-пристроїв коштує $4,99, а для Android-пристроїв — 129,99 грн.

Alto’s Adventure

Гравітація, час, швидкість, відстань, кінетична енергія, вага, — якщо вам добре знайомі ці поняття, то ви легко зможете опанувати гру Alto’s Adventure. А якщо ні, тоді попрактикуєте деякі закони фізики. Вам доведеться керувати сноубордистом, який долає схили вдень та вночі, ковзаючи по снігу та льоду та перелітаючи глибокі рови. Версія для iOS коштує $4,99.

Wonderputt

Дуже красива гра у міні-гольф — фантастичний та запаморочливий. Подолати вісімнадцять рівнів вам допоможуть знання фізичних законів, прибульці, підводний човен та корови… А ще у грі з’являтимуться лід, метеорити, обсерваторія та ще багато несподіваних речей. Найважливіше — стежити, куди саме потрапляє кулька після кожного наступного удару. Завантажити iOS-версію можна за $0,99.

Prune

Гра дозволить розслабитися під спокійні східні мелодії, мінімалістичні дизайн та геймплей. Вам треба буде ростити дерева, але при цьому зважати на кількість сонячного світла, погодні умови та ландшафт. Отже тут знадобляться знання із ботаніки, наприклад, розуміння того, що таке фотосинтез або селекція. А ще вам треба буде доглядати за деревами, щоб вони не загинули. Android-версія доступна по ціні 79,99 грн, а iOS — $3,99.

The Room Three

Гра-квест, сенс якої, — вибратися з кімнати. Тут гравцеві доведеться покладатися не лише на логіку, а й на інтуїцію, кмітливість і у деякому сенсі фантазію. У новій частині гри ви зможете дослідити макросвіт за допомогою спеціального інструмента — окуляра. Android-версія коштуватиме вам 109,99 грн, а iOS — $3,99. The Room Three рекомендована дітям від 9 років, але зважаючи на її готичне оформлення та звукові ефекти у стилістиці хоррору, ми б рекомендували її дітям від 13 років.

— Читайте також: IQ game: 6 корисних додатків для розвитку дитячого інтелекту