Популярний подкаст «Закрив раунд» від FAVBET Tech повертається з новим сезоном

21.04.2023

Ведучі Антон Полєсков та Ілля Кабачинський анонсували старт третього сезону tech-подкасту «Закрив раунд», що виходить за підтримки IT-компанії FAVBET Tech. Відтепер всі випуски подкасту можна буде не тільки слухати, а й дивитись на Ютубі та інших відеохостингах.

Третій сезон «Закрив раунд» залишається вірним улюбленій тематиці стартапів та технології, але розглядатиме її під новим кутом.

Читайте також: Зйомки фільму «Іржа», на яких вбили українку Галину Хатчінс, відновили: подробиці

«Раніше ми чимало уваги приділяли закордонним проєктам, говорили про стартапи та світовий бізнес. Будемо відвертими: останній рік tech-світ палає, про що ми не раз говорили. Тому вирішили, чому б нам не розповісти більше про український технологічний бізнес? Але робити фокус не на історії компаній, а на тому, як працює їхній бізнес та менеджмент зсередини. І звісно, чи зможемо ми, Антон та Ілля, маючи багато грошей швидко запустити щось схоже», — розповідає Антон Полєсков.

Читайте також: Українці почали частіше дивитися вітчизняне кіно, — дослідження

Першого випуск третього сезону присвятили українському стрімінговому гіганту MEGOGO, чиїм сервісом користуються десятки мільйонів користувачів по всьому світу. Ведучі подкасту зʼясували, як у компанії працюють з авторськими правами та чи складно запускатись у нових країнах, розпитали, де сервіс зберігає свою неосяжну відеотеку та чи MEGOGO відрізняється від Netflix. Спойлер: навіть маючи багато грошей, швидко створити щось подібне не вийде.

Читайте також: Українські борчині завоювали три «срібла» на Євро-2023

«Закрив раунд» повертається в ефір за підтримки постійного партнера FAVBET Tech — української IT-компанії та, резидента Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення для високонавантажених платформ з мільйонами користувачів.