“Рікі та дороги” Марка Лівіна в міжнародному каталозі IBBY

Українська книга потрапила до списку видатних книжок для дітей з інвалідністю

25.04.2019

Письменник Марк Лівін написав на своїй сторінці Facebook: “Моя книга «Рікі та дороги» потрапила до престижного міжнародного каталогу IBBY видатних книжок для дітей з інвалідністю. Ми знаходимося поруч з авторами зі США, Великої Британії, Ірландії, Швеції, Канади та інших. Я зараз дуже щиро радію, тому що це відзнака на найвищому рівні!”

Про книгу

У книзі “Рікі та дороги” описано світ 14-річного Матвія, який страждає на синдром Асперґера (форма високофункціонального аутизму). Хлопчику хочеться любові, розуміння та захисту, а натомість він постійно стикається з серйозними труднощами у спілкуванні. Детальний огляд книги можна почитати тут.

Про премію

IBBY (International Board on Books for Young People) — це міжнародна рада з дитячої та юнацької книги, є неприбутковою організацією у Швейцарії та ставить собі за мету пропагувати книги для дітей. Засновниками IBBY у 1953 році стали Еріх Костнер, Ліза Тецнер, Йо Терфйорд, Фріц Бруннер, Беттіна Гюрліманн та Ріхард Бамберґер та Астрід Лінгрен. IBBY має офіційний статус у ЮНЕСКО та ЮНІСЕФ і здійснила внесок у розробку принципів Конвенції про права дитини, ратифікованої ООН у 1990 році. Одна з тез конвенції — дитина має право за загальну освіту та прямий доступ до інформації.

-Читайте також: Що нового на цьогорічному «Чілдрен Кінофест»