На Київщині до 12 років за ґратами засудили чоловіка, який систематично ґвалтував доньку, яка не досягла 16-річного віку та продавав її інтимні фото.
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.
«За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Обухівської окружної прокуратури мешканця Київщини визнали винним у розбещенні неповнолітніх, статевих зносинах з особою, що не досягла 16-річного віку, зберіганні та розповсюдженні зображень порнографічного характеру (ч. 2 ст. 155, ч. 2 ст. 156, ч. 4, 5 ст. 301 КК України). Йому призначили покарання — 12 років позбавлення волі», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: Наражали на небезпеку дітей: керівництво будинку-інтернату на Буковині притягнуть до відповідальності
Зазначається, що вироком суду чоловіку, який зґвалтував власну доньку, заборонено обіймати посади, пов’язані з IT-технологіями, або займатися діяльністю, яка пов’язана з поширенням інформації будь-якого характеру на вебресурсах строком на три роки.
Читайте також: На Одещині чоловік взяв у заручники дружину та малолітню доньку: подробиці
Також прокурори у суді довели, що чоловік упродовж декількох років розбещував свою доньку. Оскільки вони проживали окремо, він запрошував її до місця свого проживання. Там він неодноразово ґвалтував 13-річну дівчинку. Також примушував її робити фото і відео порнографічного характеру та надсилати їх йому на телефон. Ці файли він продавав користувачам в інтернеті.
